Stambulo komanda rungtynes pradėjo spurtu 7:0 ir kurį laiką diktavo savo sąlygas aikštėje, tačiau antrojo kėlinio viduryje Rusijos čempionai varžovus pavijo ir persvėrė rezultatą savo naudai 30:31.

Iniciatyvą perėmusi rezultatyviausia Eurolygos reguliariojo sezono komanda po didžiosios pertraukos pirmavo 11 taškų skirtumu (40:51), tačiau Jamesas Andersonas ir Shane'as Larkinas sugebėjo atkurti intrigą – išlygino rezultatą 63:63.

CSKA į tai atsakė 9 taškų be atsako spurtu (63:72) ir tikėjosi, kad tai pribaigs aikštės šeimininkus, tačiau E. Atamano auklėtiniai rankų nenuleido ir vėl ėmė lipti svečiams ant kulnų.

Likus žaisti minutę Krunoslavas Simonas pataikė tritaškį ir dar kartą išlygino rezultatą 76:76.

Cory Higginsas pelnė dvitaškį, o Willas Clyburnas jau kitoje atakoje galėjo įtvirtinti pergalę, tačiau amerikiečio metimas buvo netaiklus.

Maža to, W. Clyburnas prasižengė puldamas, o K. Simonas baudų metimais vėl išlygino rezultatą 78:78. Likus žaisti 5,6 sek. maskviečiai surengė rezultatyvią ataką C. Higginsas aplenkė J. Andersoną ir pataikė iš po krepšio.

1,6 sek. buvo per mažai aikštės šeimininkams, kad kažką pakeistų šiose rungtynėse.

Dvikovą papuošė net 7 Rusijos čempionų blokai, neabejotinai papuošiantys Eurolygos gražiausių savaitės epizodų rinkinį.

Aikštės šeimininkų komandoje ne pačias geriausias rungtynes žaidė buvęs žalgirietis Vasilije Micičius. Jis pelnė 6 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir surinko 4 naudingumo balus.

Kiti du žalgiriečiai išsiskyrė labiau. Brokas Motumas pelnė 9 taškus (3/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus, o Jameso Andersono sąskaitoje 8 taškai (1/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 8 naudingumo balai.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 19 (9 atk.k.), Krunoslavas Simonas 13, Shane'as Larkinas 11.

Maskvos CSKA: Cory Higginsas 19 (7/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos, 22 naud.b.), Kyle'as Hinesas 15, Willas Clyburnas 10 (8 atk.k.).

Stambulo „Fenerbahče“ (23-4) antradienį permainingose ir atkakliose rungtynėse namie 76:67 (19:16, 17:23, 22:19, 18:9) nugalėjo Podgoricos „Budočnost“ (6-21) krepšininkus ir toliau išlieka pagrindine kandidate tapti Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtoja.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai daugiausiai problemų turėjo antrame kėlinyje, kai atsiliko 10 taškų skirtumu – 26:36.

Ilgai ir kantriai „Fernebahče“ lipo varžovams ant kulnų, kol galiausiai perlaužė rungtynių eigą likus žaisti 5 minutes iki pabaigos. Stambulo komanda spurtavo 10:1 ir iškovojo 23-ą pergalę.

Podgoricos ekipai tai buvo septintas pralaimėjimas iš eilės.

Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 14, Janas Vesely 13 (9 atk.k.), Kostas Sloukas ir Ali Muhammedas po 11, Erickas Greenas 9.

Budočnost“: Earlas Clarkas 20, Goga Bitadze 11, Petaras Popovičius ir Filipas Barovičius po 10, Coty Clarke'as 6, Nemanja Gordičius 5 (5 (10 rez.p.).