aA
Natalija Bunkė planuoja įsigyti nuosavą namą Vilniuje. Kadangi sostinėje nekilnojamo turto kainos kandžiojasi net ir pramogų pasaulyje žinomiems žmonėms, dainininkė kartu su savo buvusiu vyru, kompozitoriumi Deivydu Zvonkumi pardavė kitą namą, esantį Klaipėdoje. Tiesa, net ir pardavus šį būstą, Vilniuje kotedžo ieškančiai Natalijai dar teks imti paskolą iš banko.
Natalija Bunkė su širdies draugu atnaujino namus
© Asmeninio albumas

„Tai buvo pirmasis mano būstas ir į šį namą įdėjau visą savo širdį. Esu kiekvieną kampą su savo rankomis apčiupinėjusi – net ir plyteles esu pati klojusi ar terasą dažiusi. Šiame name aš gyvenau 12 metų. Tai buvo pirmasis mano turtas ir su juo atsisveikinti buvo skaudu, todėl iš ten išvažiavau su ašaromis“, – laidai „KK2“ apie parduotą namą Klaipėdoje pasakojo ji.

„Aš jį pardaviau su absoliučiai viskuo – baldais, servetėlėmis ir t.t. Nepaisant to, už jo vertę aš neįpirkčiau net pusės kotedžo Vilniuje. Tai jūs įsivaizduokite, kokios didelės kainos yra Vilniuje“, – LNK eteryje kalbėjo dainininkė.

N. Bunkė, kuri šiuo metu gyvenimą kuria su mylimuoju Edgaru, sūnumi Kristupu ir katinu Maiklu, pastaruoju metu dairosi naujo būsto Vilniuje, tačiau kainos sostinėje gąsdina ir žinomą dainininkę. Neįrengtas namas, be apdailos Vilniaus pakraštyje kainuoja apie 150 000 eurų, buvo skelbiama laidoje.

Net ir pardavusi namą Klaipėdoje N. Bunkei teks skolintis pinigų iš banko. „Be abejo, aš nesu milijonierė, neturiu tokių pinigų, kad imčiau ir galėčiau iškart nusipirkti, todėl dalį paskolos teks imti“, – teigė ji.

Pastaruoju metu dainininkė gyvena ankštame bute Vilniaus Lazdinėlių rajone. „Man labai trūksta vietos ir mirštu bute. Mirštu dėl to, nes gyvenu tarsi sandėliuke, nes neturiu, kur pasidėti savo gėlių“, – „KK2“ pasakojo jau kelerius metus dekoru ir floristika užsiimanti Natalija.

Negana to, naują namą dainininkė svajoja įsirengti pati, nes yra diplomuota statybininkė. „Prisiminkime, kad esu studijavusi statybą. Žinoma, pati statyti namo nesiimčiau, bet juk galiu pagainioti statybininkus. Turiu skardų balsą, todėl mane girdės iš labai toli“, – LNK eteryje juokėsi ji.

„Zvonkų rezidencija“ Klaipėdoje:

N. Bunkės butas Vilniuje Kalėdų metu:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.