Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 3:1 nugalėjo „Watford“ futbolininkus bei prieš „Liverpool“ įgijo 4 taškų pranašumą.

Pergalę „miestiečiams“ dovanojo Raheemas Sterlingas, kuris antrojo kėlinio pradžioje vos per 13 minučių pelnė „hat-tricką“.

Anglas pasižymėjo 46-ąją, 50-ąją ir 59-ąją minutėmis, o svečiams 66-ąją minutę paguodos įvartį įmušė Gerardas Deulofeu.

Panašu, jog galutinai iš kovos dėl čempionų titulo traukiasi „Tottenham“ komanda, kuri svečiuose 1:2 neatsilaikė prieš „Southampton“.

Pirmasis 26-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane'as, bet 76-ąją minutę rezultatą išlygino Yannas Valery, o 81-ąją šeimininkų naudai persvėrė Jamesas Wardas Prowse'as.