aA
Jau ne vienerius metus vizažiste dirbanti, moteris karalienėmis paverčianti ir to kitus specialiuose kursuose mokanti Oksana Pikul-Jasaitienė pagaliau skina savo darbo vaisius. Garsi moteris Lietuvos makiažo čempionate užėmė pirmąją vietą kreatyvios nuotakos rungtyje ir dabar džiaugiasi trofėjumi - aukso medaliu.
Oksanos Pikul-Jasaitienės makiažas laimėjo čempionato auksą
© Gediminas Žilinskas

„Po ilgų repeticijų, svajonių siekimo ir meilės darbui – štai ir rezultatas!!! Noriu ypatingai padėkoti tam, kas prisidėjo prie šios svajonės siekimo“, – socialiniuose tinkluose savo sekėjams pranešė garsi moteris.

Didžiausią padėką Oksana išsakė savo mokytojai Birutei Pajedienei.

„Tai moteris, kuri atvedė mane į šį pomėgį ir darbą! Taip pat dėkoju mano nuoširdžiam, gražiam ir kantriam modeliukui! Ji nuostabi! Ir siela graži ir moteris graži! Retenybė! Žinoma, ačiū tariu Jolantai Mačiulienei už tokį renginį ir kvietimą atstovauti Lietuvai Pasaulio čempionate. Ačiū už pasitikėjimą ir pačias geriausias emocijas! Svajonės pildosi! Svarbu dirbti ir siekti! Išmėgink ir tu savo jėgas! Dalyvavimas konkurse man davė labai daug. Profesionalumo, darbo įgūdžių ir pačių geriausių emocijų! Dėkoju visiems, kas prisidėjo prie jų“, – jaudulio neslėpė O. Pikul-Jasaitienė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.