LRF moterų taurės finalą geriau pradėjo „ACME – Žalgiris“ merginos, tačiau ženkliau atitrūkti nuo Vilniaus ekipos neįstengė. Paskutinėmis pirmo kėlinio sekundėmis kaunietės pelnė įvartį ir prieš pertrauką pirmavo 15:14.

Po pertraukos žalgirietės nemažino apsukų ir keliskart buvo atitrūkusios net 5 įvarčių skirtumu. Vis tik iki mačo pabaigos likus žaisti 10 minučių vilnietės pradėjo mažinti atsilikimą ir artėti prie varžovių. Paskutinėmis atakomis Vilniaus „Eglė–SM Tauras“ išlygino rezultatą ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė 30:30.

Septynių metrų baudinių serijoje sublizgėjo Vilniaus „Eglės–SM Tauro“ vartininkė Jolanta Kosiakaitė, kuri atlaikė du varžovių metimus ir vilnietės šventė pergalę 34:32. Naudingiausia finalo rungtynių žaidėja nugalėtojų komandoje buvo Rita Repečkaitė, pralaimėjusiųjų – Viltė Lubytė.

LRF taurės finalo ketvertas

Vyrų finale intrigos nebuvo. Pusfinalyje nesunkią pergalę iškovojęs Klaipėdos „Dragūnas“, finale intrigos žiūrovams taip pat nepadovanojo. Jau per pirmąjį kėlinį šalies čempionai susikūrė solidų pranašumą (17:10). Nors antrajame kėlinyje „Granitas – Karys“ keliskart bandė spurtuoti, tačiau į kiekvieną jų bandymą klaipėdiečiai atsakydavo dar puikesniu žaidimu.

„Dragūnas“ atsirevanšavo Kauno klubui už praeitais metais finale patirtą pralaimėjimą įtikinamai – 35:22. Pralaimėjusių komandoje naudingiausiu žaidėju pripažintas Tadas Bučinskas, „Dragūno“ naudingiausias žaidėjas - fantastiškai pirmajame kėlinyje atrodęs vartininkas Maksimas Valuvachas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)