aA
Seimo nariui Arūnui Gelūnui laimėjus Lietuvos dailės muziejaus vadovo konkursą, jo vietą parlamente turėtų užimti Andrius Mazuronis, tačiau politikas sako dar nežinantis, kaip pasielgs.
Andrius Mazuronis
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Kai A. Gelūnas patvirtins, kai bus galutiniai sprendimai, tada galėsiu pasakyti apie savo tolesnius veiksmus“, – ketvirtadienį BNS sakė A. Mazuronis.

A. Gelūnas į Seimą 2016 metais išrinktas pagal Liberalų sąjūdžio sąrašą. Kitas, negavęs mandato, šiame sąraše yra A. Mazuronis.

Tačiau jis pranešė prieš keletą savaičių pasitraukęs iš partijos.

„Aš kandidatuoju į Šiaulių miesto savivaldybės tarybą su Valerijaus Simuliko judėjimo sąrašu. Manęs paprašė sustabdyti narystę, tai aš išvis nutraukiau (santykius – BNS)“, – teigė A. Mazuronis.

Liberalų sąjūdis Šiauliuose kelia savo kandidatų į savivaldybės tarybą sąrašą.

A. Mazuronis Seime yra dirbęs dvi kadencijas – 2008 – 2012 metais ir 2012 – 2016 metais.

Šios partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas ketvirtadienį BNS sakė žinojęs apie A. Gelūno planus dalyvauti Lietuvos dailės muziejaus vadovo konkurse.

„Gaila, kad praradome, žmogus renkasi, kaip renkasi. Manau, kad jis bus nuostabus vadovas pagal savo kompetenciją, bet buvo ir puikus kolega Seime. (...) Linkiu jam sėkmės“, – teigė E. Gentvilas.

Jis tvirtino kol kas su niekuo neaptaręs, kas galėtų ateiti dirbti į parlamentą vietoj A. Gelūno.

Jeigu A. Mazuronis atsisakytų Seimo nario mandato, toliau kandidatų sąraše įrašytas Arminas Lydeka.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.