aA
Trims pramogų pasaulio divoms – Karinai Krysko-Skambinei, Godai Alijevai ir Nijolei Pareigytei-Rukaitienei buvo sukurtas makiažas, kuris tik išryškino merginų grožį.
Karina, Goda ir Nijolė subtilaus moteriškumo kupinoje fotosesijoje
© Organizatoriai

„Dirbdama su Karina, Goda ir Nijole visų pirma norėjau atitolti nuo atlikėjoms nuolat peršamo hipertrofuotai ryškaus, perdėtai seksualaus įvaizdžio ir pamėginti parodyti kiekvienos iš šių jaunų, charizmatiškų moterų asmenybę, atsisakyti dirbtinų, rėkiančių detalių ir leisti skleistis natūraliam, individualiam grožiui. Tam puikiai tiko pasaulyje jau ne vienerius metus vyraujanti natūralumo tendencija“, – pasakoja idėjos sumanytoja, vizažo meistrė Emma Eglė Jočienė. Atlikėjoms sukurtame įvaizdyje dominuoja pabrėžtas natūralus grožis, organiškai prie kūno glundantys audiniai, minkštos plaukų bangos ir subtilus makiažas, rašoma išplatintame pranešime.

Pavasario nuojautos plaukuose

Pavasario nuojautos atsispindi plaukų stilisto Juozo Proškevičiaus parinktose plaukų spalvose: švarios, natūralios, suteikiančios prabangos, bet, svarbiausia, neužgožiančios asmenybės.
„Nėra universalių taisyklių – yra individualių žmogaus bruožų padiktuoti sprendimai, kuriuos lemia veido linijos, siluetas. Nijolei – minkštas ir elegantiškas retro sušukavimas, Godai – lengvai prakarpyti sluoksniai ir tolimu skyrimu permesti plaukai, Karinai – nevaržomas paplūdimio ir vasaros vėjo efektas, tarsi jos meniškos sielos atspindys,“ – apie priimtus sprendimus pasakoja Juozas.

Natūralaus įvaizdžio universalumas

Natūralumo įvaizdžio banga pasaulyje ritasi jau ne vienerius metus, ir, Emmos nuomone, tai nestebina: juk natūralus įvaizdis yra, viena vertus, ne taip lengvai sukuriamas, todėl prabangus, kita vertus – jis labai universalus, tinkamas ne vien dalykinei/kasdieninei aplinkai, bet ir iškilmingam raudonajam kilimui ar žurnalo viršeliui. Viskas priklausys nuo to, kokie akcentai bei detalės bus sudėlioti aprangoje ir aksesuaruose.

„Atsižvelgdama į kiekvienos iš moterų individualius bruožus, paisiau pagrindinio šios fotosesijos koncepto – natūralumo. Godai buvo parinktas lengvas makiažas, ypač tinkantis pagal jos tipažą – gaivus, rausvas, jaunatviškas.

Žaviuosi Karinos veidu: dirbdama stengiausi jos pernelyg neryškinti – juk ji ir taip be galo ryški. Todėl gražiausius bruožus atskleidžiau saikingu, subtiliu makiažu, per švelnius pastelinius rusvai raudonus atspalvius.

Kad energijos kupina Nijolė nuotraukose spinduliuotų ramybe, atsisakiau žemės spalvų ir rinkausi grakščius švelnaus koralo atspalvius,“ – pasakoja vizažo meistrė Emma.

Naujosios „Kristi Andress“ kolekcijos anonsas

Fotografo Mindaugo Navicko užfiksuotuose kadruose makiažu ir plaukais kuriamą švaros emociją dar labiau sustiprina dizainerės Kristinos Kalinauskaitės pasiūlyti „Kristi Andress“ aprangos ir aksesuarų deriniai.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.