aA
Klaipėdos apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su kolegomis iš Vilniaus apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos, išaiškino ir sulaikė du asmenis, įtariamus Klaipėdoje ir Vilniuje 2017-2018 m. pagrobus aštuonis bei pasikėsinus pagrobti dar vieną automobilį.
© Klaipėdos aps. VPK

Ne kartą už panašius nusikaltimus jau teistas vyras (gim. 1967 m.) ir jo 1989 m. gimęs, niekur nedirbantis, iki tol dar neteistas sūnus, buvo sulaikyti pervarant iš vienos vietos į kitą vogtą automobilį „Toyota Verso“. Įtariamieji įvairiose sostinės, Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono vietose nusižiūrėdavo būtent „Toyota“ automobilius ir, panaudoję specialią įrangą, juos pagrobdavo. Pagrobtų automobilių vertė svyravo maždaug nuo 6000 iki 11 400 eurų, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Atlikę kratas įtariamųjų gyvenamosiose vietose Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, pareigūnai aptiko keturių vogtų „Toyota“ automobilių dalis, dokumentus bei kai kuriuose vogtuose automobiliuose buvusius daiktus.
Negana to, 1989 m. gimęs įtariamasis 2019 m. sausį uostamiesčio pareigūnams dar įkliuvo ir už galimą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti – pas jį rasta augalinės kilmės medžiagos.

Įtariamieji už vagystes gali būti nubausti laisvės atėmimu iki 6 metų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.