aA
Teismas skyrė 24 parų areštą vairuotojui, jis per metus neblaivus vairavo du kartus.
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Kaip skelbia Telšių apskrities policija, 30-metis vyras net nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemonių.

Būdamas vos 20-ties jis pirmą kartą policijos pareigūnams įkliuvo neblaivus prie vairo, vyras ydingo įpročio nekeitė visą dešimtmetį.

Praeityje ne kartą baustam už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 2017-ųjų pabaigoje Telšių rajono apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu skyrė piniginę baudą ir baudžiamojo poveikio priemonę – uždraudimą naudotis specialia teise – vairuoti transporto priemones.

Vengdamas atlikti teismo paskirtą, su laisvės atėmimu nesusijusią baudžiamojo poveikio priemonę, asmuo netrukus vėl sėdo prie automobilio vairo, o 2018-ųjų gruodį – du kartus įkliuvo ne tik be teisės vairuoti, bet ir būdamas neblaivus.

Praėjusiųjų metų gruodžio 11 dieną, Telšių rajone, prie vairo sėdėjusiam pažeidėjui nustatytas 1,49 promilės, o gruodžio 27-ąją – 2,18 promilės girtumai. Visais atvejais asmuo vairavo vis kitą automobilį.

Teismas nustatė, kad vyras vengė atlikti teismo paskirtą, su laisvės atėmimu nesusijusią baudžiamojo poveikio priemonę, todėl jam skirtas areštas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.