L. Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa taurės finale 79:73 nugalėjo Salonikų PAOK.

L. Lekavičius taškų nepelnė, o į pergalę Atėnų klubą vedė 19 taškų įmetęs bei 9 rezultatyvius perdavimus atlikęs Nickas Calathesas.

Ispanijos Karaliaus taurę dramatiškai iškovojo „Barcelona“, kuri per pratęsimą 94:93 palaužė Madrido „Real“.

Į priekį katalonus vedė 22 taškus pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Thomasas Heurtelis. Kevinas Pangosas pridėjo 10 taškų.

Pratęsimą išplėšė Sergio Llullo dvitaškis paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę, bet pergalingą mačo metimą pataikė Ante Tomičius.

Turkijos taurėje stipriausia buvo Stambulo „Fenerbahče“ komanda, finale 80:70 įrodžiusi pranašumą prieš Stambulo „Anadolu Efes“.

MVP apdovanojimą atsiėmė 22 taškus pelnęs Gigi Datome. Pralaimėtojams buvęs žalgirietis Vasilije Micičius surinko 15 taškų.

Tuo metu Italijos taurę pirmą kartą istorijoje iškovojo Kremos „Vanoli“ klubas, kuris finale 83:74 įveikė Brindizio „Happy Casa“ komandą.

Nugalėtojams po 18 taškų pelnė Wesley Saundersas ir Andrew Crawfordas.

Koračo taurę Serbijoje antrus metus iš eilės netikėtai laimėjo Belgrado „Partizan“ komanda, kuri 76:74 patiesė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)