23 min. svečius iš Turino į priekį išvedė Sami Khedira. Iki pat 70 min. šeimininkus nuo „Juventus“ skyrė tik įvartis.

Likus 20 min. prabilo ir portugalas Cristiano Ronaldo – 2:0. Pergalę 86 min. įtvirtino Emre Can.

„Juve“ su 63 taškais užtikrintai pirmauja čempionate ir net 11 taškų lenkia antroje vietoje žengiančią „Napoli“ ekipą.

Tiesa, teisėjas buvo priverstas trumpam nutraukti mačą: į aikštę įsiveržęs sirgalius skubėjo Ronaldo link: priartėjęs prie jo riktelėjo ir netrukus atsidūrė apsauginio glėbyje.

Sekmadienį vėl į rungtynių protokolą įtrauktas Karolis Uzėla nuo atsarginių suolo stebėjo SPAL ekipos nesėkmę Bergame prieš „Atalanta“ ekipą.

Feraros SPAL pirmavo 1:0 po ankstyvo Andrea Petagna įvarčio (8 min.), tačiau antrame kėlinyje „Atalanta“ pasiekė savo: rezultatą išlygino Josipas Iličičius (57), o pergalę nulėmė Duvano Zapata įvartis (79).

Pastarasis puolėjas (16 įvarčių) snaiperių sąraše 2 tiksliais smūgiais atsilieka nuo lyderio Cristiano Ronaldo (18).

Duvan Zapata

Po pergalės „Atalanta“ pavilo „Lazio“ ir „Roma“, su kuriomis dalinasi 4-6 vietomis (po 38 t.), Feraros SPAL užima 14-ą poziciją (22 taškai).

„Žalgiriui“ priklausantis saugas K. Uzėla Italijos klube yra nuomos pagrindais. Kol kas lietuvis nesulaukė savo progos debiutuoti „Serie A“ pirmenybėse.

„Serie A“ sekmadienio rezultatai:

„Bologna“ 1 – 1 „Genoa“

17 min. [1:0] Mattia Destro
33 min. [1:1] Lukas Lerager

„Atalanta“ 2 – 1 „Spal“

8 min. [0:1] Andrea Petagna
57 min. [1:1] Josip Ilicic
79 min. [2:1] Duvan Zapata

„Sampdoria“ 0 – 1 „Frosinone“

25 min. [0:1] Daniel Ciofani

„Torino“ 1 – 0 „Udinese“

31 min. [1:0] Ola Aina

„Sassuolo“ 0 – 3 „Juventus“

23 min. [0:1] Sami Khedira
70 min. [0:2] Cristiano Ronaldo
86 min. [0:3] Emre Can

„AC Milan“ 3 – 0 „Cagliari“

13 min. [1:0] Luca Ceppitelli
22 min. [2:0] Lucas Paqueta
62 min. [3:0] Krzysztof Piatek

Šeštadienis

„Fiorentina“ 0 – 0 „Napoli“

„Parma“ 0 – 1 „Inter“

„Serie A“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):