Pastarosiose dvejose rungtynėse bent po 70 taškų iki ilgosios pertraukos surinkę „Nuggets“ šios nakties susitikimą pradėjo itin slogiu puolimu. Pirmame kėlinyje vos 31 procento taiklumu iš žaidimo atakavę Mike‘o Malone‘o auklėtiniai sužaidė vieną nerezultatyviausių atidaromųjų ketvirčių šiame sezone.

Po aštuonių nesėkimų seriją nutraukusios pergalės prieš Indianos „Pacers“ savo jėgomis patikėjusius ir pakiliai rungtyniavusius Memfio krepšininkus į priekį vedė vidurio puolėjas Marcas Gasolis. Nikola Jokičiaus ir Masono Plumlee gynybą į šipulius daužęs ispanas vien per pirmus du kėlinukus surinko 21 tašką.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Denverio turėjo net 25 taškų deficitą, tačiau ėmė pamažu mažinti savo atsilikimą. Visgi nepaisant sėkmingo „Nuggets“ žaidimo, prieš lemiamas dvylika minučių komandas skyrė 17 taškų.

Svarbiausiomis rungtynių akimirkomis dar vieną solidų pasirodymą surengė geriausią karjeros sezoną žaidžiantis Kolorado valstijos klubo atakuojantis gynėjas Malikas Beasley. 22-ejų metų krepšininkas vien ketvirtame ketvirtyje sumetė 13 taškų ir įžiebė uraganinį „Nuggets“ spurtą.

Iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigus likus keturioms minutėms „Grizzlies“ vis dar turėjo nors ir smarkiai aptirpusį, tačiau įtikinamą pranšumą – 82:75 – tačiau Denverio krepšininkai sužaidė atkarpą 19:4 ir po Willo Bartono tritaškio likus 43 sekundėms pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai.

Nors taikliu tolimu metimu į varžovo šūvį atsakė ir Justinas Holiday, fortūna galiausiai nusišypsojo „Nuggets“ ekipai. Baudos aikštelėje taškus pelnęs Jokičius antrą ir paskutinį kartą išvedė į priekį dramatišką pergalę iškovojusius svečius.

25 taškų deficitas tapo didžiausia Denverio komandos šiame sezone panaikinta varžovų persvara. Po 49 sužaistų rungtynių 35 pergales savo sąskaitoje turintys „Nuggets“ šios nakties triumfo dėka pasiekė geriausią šioje sezono stadijoje užfiksuotą rezultatą per visą klubo istoriją.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 28 (9 atk. kam., 7 kl.), Mike‘as Conley 23 taškai (11 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (10/20 met., 1/8 trit., 4 per. kam.), Willas Bartonas 20, Malikas Beasley 18, Gary Harrisas 11 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Šarlotės „Hornets“ (24-25) – Niujorko „Knicks“ (10-39) 101:92 (30:24, 24:29, 17:18, 30:21)

„Hornets“: Jeremy Lambas (9 atk. kam.) ir Tony Parkeris po 15, Kemba Walkeris (5/16 met.) ir Malikas Monkas po 14, Willy Hernangomezas (11 atk. kam.) ir Milesas Bridgesas po 11 taškų.

„Knicks“: Kevinas Knoxas 19 (3/4 trit.), Timas Hardaway 17 (10 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 10 taškų (3 blk.).

Bostono „Celtics“ (31-19) – Bruklino „Nets“ (27-24) 112:104 (32:26, 28:24, 29:38, 23:16)

„Celtics“: Marcusas Smartas (7 rez. perd., 5 per. kam., 2 blk.) ir Jaylenas Brownas po 21, Aronas Baynesas 16 (3 blk.), Marcusas Morrisas 15 (8 atk. kam., 2 blk.), Alas Horfordas (11 atk. kam., 5 rez. perd., 6 blk.) ir Tery Rozier (7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 14 taškų.

„Nets“: D‘Angelo Russellas 25 (4/8 trit.), Shabazzas Napieras 20, Rondae Hollis-Jeffersonas 14 (9 atk. kam.), Demarre Carrollas 12 taškų.

Rungtynės Los Andžele tarp „Clippers“ ir Atlantos „Hawks“ dar vyksta.