Šiame turnyre dalyvavo beveik 200 sportininkų iš 26 valstybių. Nemažai jų patenka į savo amžiaus grupės pasaulio reitingo dešimtukus.

G. Sabeckis nugalėjo vyrų amžiaus grupėje +35. Įdomu tai, kad šioje amžiaus grupėje į pusfinalį prasibrovė net trys Lietuvos tenisininkai. G. Sabeckis pusfinalyje 6:4, 1:6, 7:5 pranoko pirmąjį reitingą turnyre turėjusį ukrainietį Andrejų Baidikovą, kuris savo amžiaus grupės ITF reitinge yra septintas. Kitame pusfinalyje Tadas Skairys 6:1, 6:2 įveikė Darių Banį.

Finale G. Sabeckis po nelengvos kovos 6:4, 7:6 (7-5) nugalėjo T. Skairį ir į viršų kėlė nugalėtojo taurę.

Amžiaus grupėje +40 iki pusfinalio prasibrovė Marijus Puškorius. Kovoje dėl vietos finale mūsiškis po 2:6, 1:6 nusileido vėliau čempionu tapusiam rusui Andrejui Smirnovui.

Analogiškai amžiaus grupėje +55 pasirodė kitas lietuvis Tadas Tarasevičius. Jį tik pusfinalyje 6:4, 6:2 sustabdė čempionu tapęs vokietis Dirkas Freundas.

Pačių vyriausiųjų – +70 amžiaus grupės tenisininkų – varžybose 20-ąją vietą ITF reitinge užimantis lietuvis Petras Vozbutas pateko į pusfinalį ir tik jame 2:6, 1:6 turėjo pripažinti dano Clauso Pederseno pranašumą.

+35 amžiaus grupės vyrų dvejetų varžybose antrąją vietą užėmė Martynas Eimontas ir Andrius Labunskas. Jie antrajame rate 6:3, 3:6, 10-5 įveikė buvusią šeštąją pasaulio dvejetų raketę lenką Mariuszą Fyrstenbergą bei jo brolį Dareką Fyrstenbergą. Finale lietuviai 1:6, 4:6 nusileido rusams Jevgenijui Terechinui bei Aleksandrui Tolkačiovui.

+45 grupės dvejetų finale lietuvio Vyto Matuliausko ir latvio Jurgio Pastors duetas 6:1, 6:4 nugalėjo favoritus švedus Lennartą Eilestamą bei Janą Hedmaną, o +55 amžiaus grupėje triumfavo lietuvio Andriaus Morkūno ir švedo Michaelo Kudinoffo pora.

Dar vieną pergalę šiame turnyre iškovojo devintąją vietą ITF +45 amžiaus grupės moterų reitinge užimanti Eglė Jurkevičienė. Ji finale 6:3, 6:1 įveikė estę Helen Talli. Daiva Uosytė +35 amžiaus grupėje pateko į finalą ir jame nusileido estei Liinai Suurvarik. +40 amžiaus grupės moterų dvejetų finale lietuvės E. Jurkevičienė ir Aušra Rudienė 3:6, 4:6 pralaimėjo estėms Helinai Lill bei H. Talli.

Devintą kartą SEB arenoje UAB „Teniso pasaulis“ surengtas turnyras yra vienas didžiausių ir labiausiai prestižinių Baltijos šalyse.