aA
Turkijoje už skolas areštuoto Rusijos laivo „Streamline“ įgula trečiadienį dėl negautų atlyginimų paskelbė bado streiką, informavo jūrininkams atstovaujanti profesinė sąjunga.
rusų krovininis laivas
© twitter

„Laivo įgula šiandien paskelbė bado streiką, nes jiems nebuvo išmokėti 90 tūkst. dolerių (78 tūkst. eurų) vertės atlyginimai už kelis mėnesius darbo“, – naujienų agentūrai „Interfax“ pranešė Rusijos jūreivių profesinės sąjungos Azovo jūros ir Dono skyriaus pirmininkas Leonidas Glušakas.

„Turkija ankstesnį (laivo) savininką padavė į teismą dėl skolų už kurą ir rinkliavas. Dėl skolų laivas buvo areštuotas Turkijoje. Dabartinis savininkas siekia atšaukti areštą, kad galėtų atsilyginti įgulos nariams ir sugrąžinti juos namo“, – pridūrė jis.

Tuo metu Rusijos tyrimų komitetas paskelbė tiriantis pranešimus, kad „Streamline“ įgulai nemokamos algos.

„Remiantis žiniasklaidos paviešintais duomenimis, laivo savininkas nuo 2018 metų birželio nemokėjo atlyginimų 10 laivo „Streamline“ įgulos nariams – devyniems rusams ir Ukrainos pilietei. Pasak krovininio laivo kapitono, skola viršija 90 tūkst. dolerių“, – sakoma išplatintame pareiškime.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.