Ricko Carlisle'o auklėtiniai svečiuose 100:106 (26:32, 25:28, 19:28, 30:19) neatsilaikė prieš penktą kartą iš eilės namuose laimėjusius Filadelfijos „76ers“ (26-14).

Rungtynės buvo pažymėtos skausmingu L. Dončičiaus susidūrimu su operatoriumi. Slovėnas ant pastarojo užkrito neišsilaikęs ant kojų po reido link krepšio pirmojo kėlinio pabaigoje.

Operatorius galva trenkėsi į šalia buvusią kėdę, todėl po smūgio jam prireikė medikų pagalbos. L. Dončičius nenukentėjo, o varžovams metant baudų metimus jis priėjo prie arenos darbuotojų apsupto nukentėjusiojo.

L. Dončičius šiame susitikime per 26 minutes pelnė 14 taškų pataikydamas tik 1 tritaškį iš 8, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Slovėnas neprilygo trigubą dublį atlikusiam „76ers“ lyderiui Benui Simmonsui, kurio sąskaitoje – 20 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Filadelfijos klubas nutolo trečiajame kėlinyje bei prasidėjus lemiamam ketvirčiui pirmavo 89:70. Svečiai dar kilo į šturmą, bet varžovų pavyti nesuspėjo.

„76ers“: Joelis Embiidas 25 (12 atk. kam.), Benas Simmonsas (14 atk. kam., 11 rez. perd.) ir J.J. Redickas po 20.

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 18, Ryanas Broekhoffas 15, Luka Dončičius 14 (8 atk. kam.).