Nuo pat rungtynių pradžios CSKA juokauti nebuvo nusiteikęs ir pasitelkęs aštriausią savo ginklą – gynybą – ėmė žingsnis po žingsnio žlugdyti žalgiriečių puolimą.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį Š. Jasikevičiaus auklėtiniai taškus rinko nuo baudų metimo linijos, o rimtesnį pavojų svečiams kėlė tik Brandonas Daviesas, per 10 minučių surinkęs 8 taškus.

Visus 6 tritaškius pataikę Rusijos čempionai pirmą kėlinį laimėjo 28:17, o antrajame netruko padidinti skirtumą iki 13 taškų (39:26). Tiesa, toliau pabėgti jiems aikštės šeimininkai neleido.

Sėkmingesnė antrojo kėlinio pabaiga „Žalgirio“ vyrams leido įpusėjus dvikovai sumažinti skirtumą iki 10 taškų – 34:44. Didelės įtampos rungtynėse prieš pat didžiąją pertrauką techninę pražangą gavo teisėjų sprendimu skirti pražangą B. Daviesui puolime pasipiktinęs Š. Jasikevičius.

Per 4 minutes „Žalgiris“ pjovė skirtumą perpus (43:48), o prie to prisidėjo ir pirmasis taiklus žalgiriečių tritaškis rungtynėse, kurį „iššovė“ Artūras Milaknis. Užsivedę žalgiriečiai supančiojo svečius, o patys prapliupo taikliais tritaškiais.

Įspūdingą žaidimą atakoje ir gynyboje pademonstravo Marius Grigonis, jam puikiai talkino Derrickas Waltonas ir D. Brandonas. Trečią kėlinį Lietuvos čempionai laimėjo 25:11 ir likus žaisti 10 minučių jau pirmavo 59:55.

Iniciatyvą „Žalgiris“ turėjo daugiau nei 5 minutes, tačiau tuomet CSKA išnaudojo sėkmingą atkarpą ir išlygino rezultatą 69:69. Traukti aikštės šeimininkus ėmėsi M. Grigonis ir nuo baudų metimo linijos taikliai metęs E. Ulanovas – 74:69.

Tačiau Willas Clyburno ir Danielio Hacketto tandemas tapo neįkandamu riešutu žalgiriečiams per lemiamas minutes. CSKA po paskutinių minučių įtempto trilerio triumfavo 84:79.

Kitas rungtynes Š. Jasikevičiaus auklėtiniai žais sausio 8 dieną namie su Stambulo „Anadolu Efes“, kurio garbę gina net trys buvę žalgiriečiai - Vasilije Micičius, Brockas Motumas ir Jamesas Andersonas.

O po 48 val. Lietuvos čempionų lauks dvikova išvykoje su rekordinę pergalių seriją tęsiančia Stambulo „Fenerbahče“.

Žalgiris“: Brandonas Daviesas 19 (6/9 dvitaškiai, 7/8 baudos, 7 atk.k.), Marius Grigonis 13, Derrickas Waltonas 10, Edgaras Ulanovas 9, Aaronas White'as 8 (7 atk.k.), Nate'as Woltersas 6, Laurynas Birutis 4, Thomas Walkupas, Artūras Milaknis po 3, Paulius Jankūnas ir Rokas Jokubaitis po 2.

Maskvos CSKA: Willas Clyburnas (5/8 tritaškiai) ir Danielis Hackettas po 19, Nando De Colo 13, Cory Higginsas 11, Sergio Rodriguezas 6.