Sostinės derbyje vienintelį įvartį pelnė N'Golo Kante. Saugas iš Prancūzijos po puikaus Davido Luizo perdavimo pasižymėjo 50-ąją minutę.

Nors „Chelsea“ dominavo, daugiau pralaužti varžovų gynybos svečiams nepavyko. Du kartus įmušė Oliveris Giroud, tačiau teisėjai fiksavo nuošales.

Maurizio Sarri kariauna su 43 taškais metus baigia ketvirtoje „Premier“ lygos vietoje nuo Londono „Arsenal“ atitrūkusi 5 taškais.

Į antrąją vietą sugrįžo „Manchester City“ ekipa, kuri svečiuose 3:1 įrodė pranašumą prieš „Southampton“.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Davidas Silva ir Sergio Aguero, o vieną šeimininkai įsimušė patys.

„Southampton“ gretose 37-ąją minutę lygindamas rezultatą pasižymėjo Pierre'as Hojbergas, kuriam 85-ąją minutę buvo parodyta raudona kortelė.

Triumfavo ir atsigaunanti bei lyderių penketą besivejanti „Manchester United“ komanda, kuri namie 4:1 pervažiavo „Bournemouth“.

Du pirmuosius mačo įvarčius mušė Paulis Pogba. Prancūzas pirmą kartą karjeroje pelnė du įvarčius antrame susitikime iš eilės.

Vėliau po įvartį pridėjo Marcusas Rashfordas ir Romelu Lukaku. Svečiams paguodos įvartį pelnė Nathanas Ake.

„Raudonieji velniai“ rungtynes baigė dešimtyje. 79-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Ericas Bailly.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Burnley“ namie 2:0 pranoko Londono „West Ham United“ vienuolikę.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)