22 min. kamuolį dešiniajame krašte gavęs Harry Kane'as suklaidino gynėją ir pasimetęs kamuolį link vidurio jį stipriai paleido maždaug iš 25 metrų. Šis skriejo į viršutinį vartų kampą ir netrukus suspurdėjo vartų tinkle.

Iki 72 min. „Tottenham“ nuotaika buvo šventinė, tačiau „Wolverhampton“ ekipa šeimininkus spėjo nubausti net trimis įvarčiais.

Willy Boly (72 min.), Raulio Jimenezo (83 min.) ir Heldero Costa (87 min.) tikslūs smūgiai lėmė kiek netikėtą „Wolverhampton“ pergalę.

Šeštadienio „Premier“ lygos XX turo rezultatai:

„Brighton“ 1 – 0 „Everton“

59 min. [1:0] Jurgen Locadia

„Fulham“ 1 – 0 „Huddersfield“

90 min. [1:0] Aleksandras Mitrovičius

„Leicester City“ 0 – 1 „Cardiff City“

90 min. [0:1] Victor Camarasa

„Tottenham“ 1 – 3 „Wolverhampton“

22 min. [1:0] Harry Kane

72 min. [1:1] Willy Boly

83 min. [1:2] Raul Jimenez

87 min. [1:3] Helder Costa

„Watford“ 1 – 1 „Newcastle United“

29 min. [0:1] Salomon Rondon

82 min. [1:1] Abdoulaye Doucoure

„Liverpool“ 5 – 1 „Arsenal“

11 min. [0:1] Ainsley Maitland-Niles

14 min. [1:1] Roberto Firmino

16 min. [2:1] Roberto Firmino

32 min. [3:1] Sadio Mane

45 min. [4:1] Mohamed Salah

65 min. [5:1] Roberto Firmino

Lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):