Prieš čempionatą paskelbęs, kad šios pirmenybės jam yra paskutinės, PAR atstovas finale finišavo per 25,41 sek. ir pagerino čempionatų rekordą.

C. van der Burghas yra iškovojęs olimpinių žaidynių aukso ir sidabro medalius bei tapęs daugkartiniu pasaulio čempionatų nugalėtoju ir prizininku.

Antrąją vietą užėmė baltarusis Ilja Šymanovičius (25,77 sek.), trečiąją – brazilas Felipe Lima (25,80 sek.).

Paskutinę čempionato dieną buvo pagerinti dar keturi planetos pirmenybių rekordai. Juos pasiekė JAV moterų rinktinė (kombinuota estafetė 4x100 m; 3.45,58), JAV vyrų rinktinė (kombinuota estafetė 4x100 m; 3.19,98), olandė Ranomi Kromowidjojo (50 m laisvuoju stiliumi; 23,19 sek.) ir ukrainietis Michailas Romančiukas (1500 m laisvuoju stiliumi; 14.09,14).

Medalių lentelėje dominavę JAV sportininkai pelnė dar keturis aukso medalius. JAV moterų rinktinė triumfavo estafetėje 4x50 m laisvuoju stiliumi (1.34,03), pirmąsias vietas taip pat užėmė Caelebas Dresselas (100 m laisvuoju stiliumi, 45,62 sek.), Annie Lazor (200 m krūtine; 2.18,32) ir Kelsi Dahlia (100 m peteliške; 55,01).

Vyrų 200 m plaukimo nugara finale triumfavo rusas Jevgenijus Rylovas (1.47,02).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.