aA
80-ies sulaukęs aktorius Petras Dimša netrukus bus paleistas į laisvę. Kauno apygardos teismas galutine ir neskundžiama nutartimi nusprendė lygtinai paleisti jį iš Pravieniškių pataisos namų.
Petro Dimšos teismo nuosprendžio skelbimas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

P. Dimša kalintas nuo 2016 m. balandžio, kai Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pripažino jį kaltu dėl dviratininko mirties. Jam skirta 6 metų laisvės atėmimo bausmė.

Į laisvę aktorius turėjo išeiti 2022 metais.

Tačiau teisėjų kolegija, įvertinusi nuteistojo prašymą paleisti jį į laisvę anksčiau laiko, nusprendė taip ir padaryti. Teismo nuomone, vargu ar P. Dimša laisvėje gali dar kartą nusikalsti, tai rodo socialinio tyrimo išvados. Dvejus su puse metų pataisos namuose praleidęs P. Dimša apibūdinamas itin teigiamai. jis aktyviai dalyvauja socialinės reabilitacijos programose bei pozityvaus užimtumo priemonėse, prisideda prie įvairių renginių organizavimo, - skelbia portalas 15min.lt.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.