Tadas Duškinas šios rungties atrankoje liko 37-as – 22,02 sek. – ir į pusfinalį nepateko. Iš viso varžėsi 127 plaukikai.

Į finalą Simonas mėgins prasibrauti 13.37 val., kai startuos antrajame pusfinalyje, trečiame takelyje.

Prieš dvejus metus šioje rungtyje pasaulio čempionate Kanadoje Simonas iškovojo 3-ią vietą. Tose planetos pirmenybėse geriausią rezultatą pasiekė pusfinalyje – 21,15 sek. 2016 m. jis tapo pasaulio čempionu 100 m l. st. rungtyje.

100 metrų kompleksinio plaukimo rungties atrankoje Rūta Meilutytė užėmė 13-ą vietą ir pateko į pusfinalį. Lietuvės rezultatas – 1.00,13 min. Atrankoje geriausią laiką pasiekė vengrė Katinka Hosszu – 58,05 sek.

Rūtos startas pusfinalyje numatytas 14.06 val.

Šioje rungtyje 2012 m. Stambule vykusiame planetos čempionate R. Meilutytė iškovojo sidabro medalį – 58,79 sek. Jai priklausantis Lietuvos rekordas pasiektas 2013 m. – 57,68 sek.

Naujo šalies rekordo neužteko Andriui Šidlauskui: 200 m plaukimo krūtine rungties atrankoje panevėžietis nuotolį įveikė per 2.05,99 bei finišavo 15-as. Į finalą pateko 8-i greičiausi plaukikai.

Pustrečios sekundės lėčiau plaukęs Giedrius Titenis finišavo 26-as – 2.08,44 sek. Atrankoje dalyvavo 46 atletai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)