15 min. brazilo Richarlisono įvartis išvedė „Everton“ ekipą į priekį.

Trapią persvarą šeimininkai išsaugojo beveik valandą. Tačiau po kelių minučių košmaro „Everton“ ekipa atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje.

63 min. į savo vartus kamuolį nukreipė „Everton“ kapitonas Seamus Colemanas. Po kelių akimirkų „Watford“ futbolininkai uždirbo standartinę situaciją.

Svečiai užklupo kiek užsnūdusią šeimininkų gynybą, staigiai įžaidė kamuolį ir po Roberto Pereyra perdavimo iš krašto gynėjams jokių vilčių nepaliko galingai pašokęs Abdoulaye Doucoure'as, galva nukreipęs į vartus.

Vartininkas Jordanas Pickfordas dar koja lietė kamuolį, tačiau išgelbėti komandos nuo antrojo įvarčio neturėjo jokių šansų. Vartų sargas neslėpė apmaudo po tokio epizodo.

Netrukus „Everton“ sirgaliai džiūgavo išvydę teisėjo sprendimą skirti 11 m baudinį į „Watford“ vartus. Baudos aikštelėje visiškai nepavojingoje situacijoje prasižengta prieš brazilą Bernardą.

Gylfi Sigurdssonas smūgiavo tiesiai į vartų vidurį, o vartininkas Benas Fosteris kamuolį atmušė kojomis.

Rungtynių pabaigoje „Everton“ užspaudė svečius jų aikštės pusėje ir paskutinę minutę pasiekė savo.

Šeimininkai paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę (90+6') uždirbo baudos smūgį ir maždaug iš 20 metrų Lucas Digne tiksliai kamuolį pasiuntė į vartus – 2:2.

„Everton“ su 24 taškais lieka 7-oje vietoje, „Watford“ sąskaitoje – 21 taškas (12 pozicija).

Rezultatas

„Everton“ 2 – 2 „Watford“

15 min. [1:0] Richarlison

63 min. [1:1] Seamus Colemanas

65 min. [1:2] Abdoulaye Doucoure

67 min. – Gylfi Sigurdssono neišnaudotas 11 m baudinys

90+6 min. [2:2] Lucas Digne

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):