aA
20-metė socialinių tinklų žvaigždė išgarsėjo pareiškusi išgyvenusi 50 plastinių operacijų tam, kad atrodytų taip, kaip žymioji Holivudo aktorė, rašo thesun.ie.
Sahar Tabar, Angelina Jolie
© DELFI montažas

Angelinos Jolie „antrininkė“ S. Tabar ir vėl atsigulė po chirurgo skalpeliu – tai dar vienas niekuomet nesibaigiančio proceso bandant supanašėti su Holivudo aktore etapas.

View this post on Instagram

مدرسه نابه..!😁❤️

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Jun 7, 2017 at 2:14am PDT

20-metė socialinių tinklų žvaigždė iš Irano „Instagram“ paskelbė sumaniai paredaguotą savo nuotrauką, kurioje pademonstravo savo naujausią operaciją.

Instagram“ paskelbtoje nuotraukoje, kurioje demonstruojami koreguojamosios operacijos rezultatai, didelę S. Tabar veido dalį slepia tvarsčiai – jie dengia jos nosį ir skruostikaulius.

S. Tabar anksčiau tvirtino išgyvenusi daugiau nei 50 operacijų, kad taptų panaši į savo dievaitę A. Jolie. Jos nosies tiltas dabar atrodo trapesnis nei kada nors anksčiau. O socialinių tinklų žvaigždės nosies galiukas išliko kampuotas ir pakilęs viršun.

View this post on Instagram

بودن باهام كل تهران

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Aug 14, 2018 at 10:04am PDT

Internete išgarsėjusi savo „zombiška“ išvaizda, socialinių tinklų žvaigždė šokiruojančioje asmenukėje „Photoshop“ pakoregavo savo lūpas, kad šios atrodytų putlesnės.

View this post on Instagram

داشيامو دوس دارم بدخواهارو بيشتر ولي ..!

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Jul 10, 2017 at 8:53am PDT

Dar per pirmąją valandą po paskelbimo šokiruojanti S. Tabar asmenukė susilaukė daugiau nei dviejų tūkstančių reakcijų – žvaigždė dabar gali pasigirti socialiniame tinkle turinti daugiau nei 408 tūkstančius sekėjų.

View this post on Instagram

❤️متفاوت

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Jun 19, 2017 at 8:38am PDT

Dėl savo „mirusios nuotaikos“ išvaizdos praėjusiais metais patekusi į antraštes, Sahar galiausiai prisipažino: „Visa tai – „Photoshop“ ir makiažo rezultatas. Kaskart, kai paskelbiu nuotrauką, pakoreguoju savo veidą vis išradingiau ir smagiau. Tai yra saviraiškos būdas, savotiška meno forma. Mano gerbėjai žino, kad tikrasis mano veidas atrodo kitaip“.

View this post on Instagram

عروس شدنم نابه..!👅🤘🏻

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Sep 2, 2018 at 9:42am PDT

View this post on Instagram

رقصم نازه.

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Jun 14, 2018 at 3:10am PDT

View this post on Instagram

گُلمون مَردود شد..!

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Jun 20, 2018 at 12:45pm PDT

Be to, didžioji A. Jolie gerbėja savuosius gerbėjus praėjusią savaitę erzino naujausios operacijos rezultatais – ji paskelbė vaizdo įrašą, kuriame su tvarsčiais ant nosies rūko kaljaną.

View this post on Instagram

زندگی کن به شیوه ی خودت :)🎈 #سـحـرتبـــــــر ..!👾🔮

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on Apr 1, 2017 at 4:11am PDT

Komentuodamas vaizdo įrašą, kuris dabar jau ištrintas, vienas gerbėjas rašė: „Ji visiškai subjaurojo save operacijomis“. Kitas klausė: „Kas ten jai ant nosies?“.

Sahar Tabar
Sahar Tabar
© Instagram
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.