Nors klubus turnyro lentelėje skiria keliolika pozicijų, tai nieko nereiškė. Čempionato lyderė „Borussia“ pirmavo po 7 min. pelnyto Thomo Delaney įvarčio, tačiau antrame kėlinyje 61 min. nuo 11 m žymos rezultatą išlygino Danielis Caligiuri.

Sunkią Dortmundo ekipos pergalę lėmė 74 min. 18-mečio Jadono Sancho įvartis. Tai jo penktasis tikslus smūgis atstovaujant „Borussia“ pagrindinei komandai šiame sezone.

„Bundesliga“ lyderių sąskaitoje – 36 taškai, „Schalke“ lieka su 14 taškų 13-oje pozicijoje.

Lengvą pergalę namuose pasiekė Miuncheno „Bayern“, kuris namuose 3:0 sutriuškino „Niurnberg“ ekipą ir su 27 taškais bent jau laikinai pakilo į 2-ą vietą.

Du įvarčius bavarams pelnė Robertas Lewandowskis (9', 27'), po pertraukos pasižymėjo Franckas Ribery (56').

„Hertha BSC“ 1 – 0 Frankfurto „Eintracht“

„Bundesliga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):