Tris įvarčius pelnė vienas „Liverpool“ atakų lyderių Mohamedas Salah (25 min., 48 min, 77 min.), o 68 min. kamuolį į savo vartus nukreipė Steve Cookas.

Po pergalės „Liverpool“ pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą (42 taškai), tašku mažiau turinti „Manchester City“ svečiuose 0:2 Londone nusileido „Chelsea“ ekipai.

Bornmuto klubas su 23 taškais lieka 8-oje pozicijoje.

Londono „Arsenal“ namuose turėjo daug vargo „Huddersfield Town“ ekipa. Geltonų kortelių gausa pažymėtose rungtynėse – skirtos 9-ios tokios nuobaudos – vėlyvas ir fantastiškas Lucaso Torreira smūgis krentant per save leido „kanonieriams“ į savo sąskaitą įsirašyti 3 taškus.

Iš viso „Arsenal“ sąskaitoje – 34 taškai, Unai Emery auklėtiniai laikinai buvo pakilę į trečią vietą.

„Man United“ namuose priėmė paskutinę vietą užimančius „Fulham“ futbolininkus ir juos jau pirmame kėlinyje triuškino 3:0.

„Man United“ įvarčių sąskaitą atidarė 33-ejų Ashley Youngas, tiksliai smūgiavo ir Juanas Mata, kuriam tai buvo 50-asis įvartis „Premier“ lygoje. Pirmame kėlinyje šeimininkų pranašumą 42 min. įtvirtino belgas Romelu Lukaku.

Po pertraukos svečiams garbės įvartį nuo 11 m žymos pelnė Aboubakar Kamara, o tašką mače padėjo Marcusas Rashfordas. „Man United“ su 26 taškais užima 6-ą vietą.

Rezultatai

„AFC Bournemouth“ 0 – 4 „Liverpool“

25 min. [0:1] Mohamed Salah
48 min. [0:2] Mohamed Salah
68 min. [0:3] Steve Cook
77 min. [0:4] Mohamed Salah

„Arsenal“ 1 – 0 „Huddersfield Town“

83 min. [1:0] Lucas Torreira

„Burnley“ 1 – 0 „Brighton“

40 min. [1:0] James Tarkowski

„Cardiff“ 1 – 0 „Southampton“

74 min. [1:0] Callum Paterson

„Manchester United“ 4 – 1 „Fulham“

13 min. [1:0] Ashley Young
28 min. [2:0] Juan Mata
42 min. [3:0] Romelu Lukaku
67 min. [3:1] Aboubakar Kamara (11 m baudinys)
68 min. – Andre Zambo Anguissa, raudona kortelė („Fulham“)
82 min. [4:1] Marcus Rashford

„West Ham United“ 3 – 2 „Crystal Palace“

6 min. [0:1] James McArthur
48 min. [1:1] Robert Snodgrass
62 min. [2:1] Chicharito
65 min. [3:1] Felipe Anderson
76 min. [3:2] Jeffrey Schlupp

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):