Niko Kovačo auklėtiniai neišsaugojo turėtos persvaros bei namie su „Bundesliga“ autsaideriais „Dusseldorf“ sužaidė lygiosiomis 3:3.

Po Niklaso Sule ir Thomaso Mullerio įvarčių bavarai jau 20-ąją minutę pirmavo 2:0 ir nors prieš pat pertrauką Dodi Lukebakio sušvelnino atsilikimą, 58-ąją minutę Th. Mulleris pridėjo dar vieną tikslų smūgį – 3:1.

Vis dėlto „Bayern“ nepasimokė iš pirmojo D. Lukebakio įvarčio. Talentingasis 21-erių belgas vėl pasižymėjo 77-ąją minutę, o savo trijų įvarčių šou vainikavo pelnydamas lygiąsias išplėšusį įvartį trečiąją pridėto laiko minutę.

Per 12 turų „Bayern“ surinko 21 tašką ir užima vos penktąją turnyrinės lentelės vietą. Tai yra blogiausias klubo startas nuo 2011 metų. Tuomet čempionais tapo Dortmundo „Borussia“ ekipa, kuri pirmauja ir dabar.

Jau 9 taškų atotrūkį nuo bavarų turinti „Borussia“ šeštadienį svečiuose 2:1 palaužė „Mainz“. Pergalę lyderiams dovanojo Paco Alcacero ir Lukašo Piščeko tikslūs smūgiai.