Sezono starte „Beer“ svečiuose 106:85 įveikė „Dacin Tigers“ komandą, o E. Šeškus nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 24 taškus (4/8 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Pralaimėtojų gretose nesublizgėjo bene garsiausias Taivane rungtyniaujantis krepšininkas O.J. Mayo, per 25 minutes pelnęs 14 taškų (1/6 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 3/5 baudos) ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

2008-2016 metais O.J. Mayo rungtyniavo NBA lygoje, kurioje jis pastaruosius dvejus metus negalėjo žaisti dėl diskvalifikacijos už narkotikų vartojimą.

Šiemet diskvalifikacija baigėsi, bet formą praradęs 31-erių atletas iš Puerto Riko pasuko ne atgal į NBA, o į Taivaną.

Tuo metu praėjusį sezoną Prienuose žaidęs E. Šeškus į Taivaną atvyko iš Graikijos. Sezoną jis pradėjo šios šalies antrosios lygos Salonikų „Iraklis“ ekipoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)