Daugiausiai dėmesio vėlyvą antradienio vakarą sulaukė C grupės rungtynės Neapolyje, kur Carlo Ancelotti auklėtiniai surėmė pečius su Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynu.

Tiesa, žiūrovai kone visą pirmąją dvikovos dalį nuobodžiavo – žaidėjai daugiau griovė vieni kitus aikštėje nei kūrė pavojingas progas. Darbo beveik neturėjo ir į PSG vartus stojęs legendinis vartininkas Gianluigi Buffonas.

Sprogimas įvyko pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai pasibaigus teisėjo pridėtam laikui įvartį pelnė Juanas Bernatas, išvedęs svečius į priekį 1:0.

Teisėjas iš Nyderlandų Bjornas Kuiperis tuoj sulaukė aikštės šeimininkų stratego C. Ancelotti priekaištų, o iš pykčio kamuolį nuspyręs Fabianas Ruizas prieš save išvydo geltonąją kortelę.

Po pertraukos „Napoli“ futbolininkai užkūrė tikrą pirtį prie svečių vartų. Nepaisant amžiaus 40-metis G. Buffonas neutralizavo ginamiems vartams kėlusį pavojų, vėliau prie italo prisidėjo ir visa Paryžiaus komandos gynybos linija.

C. Ancelotti auklėtinių šturmas galiausiai davė vaisių, kai baudos aikštelėje buvo pargriautas tarp Thiago Silvos ir G. Buffono atsidūręs aikštės šeimininkų puolėjas Jose Callejonas.

Prie 11 m žymos stojęs Lorenzo Insigne realizavo baudinį ir 63-ą minutę išlygino rezultatą – 1:1.

82-ą min. skausmingą peties traumą gavusį Driesą Mertensą „Napoli“ komandai teko keisti, o per dvikovos paskutines teisėjui futbolininkus teko raminti dalinant geltonąsias korteles.

Lygiąsias išplėšusios Neapolio ekipos senbuvis Marekas Hamšikas už klubą sužaidė rekordines 512-ąsias rungtynes.

B grupės rungtynėse kelialapį į kitą etapą užsitikrino „Barcelona“. Be vis dar traumuoto Lionelio Messi katalonai išvykoje su Milano „Inter“ komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pliaupiant lietui vykusių rungtynių pirmame kėlinyje itin aktyvus buvo Luisas Suarezas, tačiau jo pavojingi smūgiai buvo arba atremti varžovų vartininko , arba šiek tiek netikslūs.

Abi komandos po kartą pasižymėjo jau rungtynių pabaigoje. Vos į aikštę įėjęs Malcomas 83-ią min. išvedė katalonus į priekį 1:0, tačiau jau po 4 min. rezultatą išlygino Mauro Icardi.

Pasinaudojęs sąmyšiu „Barcelonos“ baudos aikštelėje jis netikėtai šalia atsiradusį kamuolį pasiuntė tarp Mar-Andre ter Stegeno kojų į vartų tinklą.

A grupėje pirmąją nesėkmę patyrė Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) komanda. Ji išvykoje 0:2 (0:1) turėjo pripažinti Madrido „Atletico“ (Ispanija) futbolininkų pranašumą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Saulas Niguezas (33) ir Antoine'as Griezmannas (80). Abu klubai turi po 9 taškus.

Antradienio rungtynių rezultatai

A grupė

„Monaco“ 0 – 4 „Brugge“

13' [0 – 1] Hansas Vanakenas
17' [0 – 2] Hansas Vanakenas (11 m baudinys)
24' [0 – 3] Wesley
85' [0 – 4] Ruudas Vormeris

Madrido „Atletico“ 2 – 0 Dortmundo „Borussia“

33' [1 – 0] Saulis Niguezas
80' [2 – 0] Antoine'as Griezmannas

Lentelė
(rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)

B grupė

Milano „Inter“ 1 – 1 „Barcelona“

83' [0 – 1] Malcomas
87' [1 – 1] Mauro Icardi

„Tottenham Hotspur“ 2 – 1 „PSV Eindhoven“

2' [0 – 1] Luukas de Jongas
78' [1 – 1] Harry Kane'as
89' [2 – 1] Harry Kane'as

Lentelė

C grupė

Belgrado „Crvena Zvezda“ 2 – 0 „Liverpool“

22' [1 – 0] Milanas Pavkovas
29' [2 – 0] Milanas Pavkovas

„Napoli“ 1 – 1 „Paris Saint-Germain“

45+2' [0 – 1] Juanas Bernatas
63' [1 – 1] Lorenzo Insigne (11 m baudinys)

Lentelė

D grupė

„Porto“ 4 – 1 Maskvos „Lokomotiv“

2' [1 – 0] Hectoras Herrera
42' [2 – 0] Moussa Marega
59' [2 – 1] Jeffersonas Farfanas
67' [3 – 1] Jesus Corona
90+3' [4 – 1] Otavio

„Schalke 04“ 2 – 0 Stambulo „Galatasaray“

4' [1 – 0] Guido Burgstalleris
57' [2 – 0] Markas Uthas