Po pirmų kelių atsargių minučių komandą nuo įvarčio turėjo gelbėti Ernetas Šetkus, kuris atrėmė pavojingą Alexandru Chipciu smūgį.

Netrukus savo atsaką surengė lietuviai: Rolandas Baravykas tiksliai perdavė kamuolį į baudos aikštelę, čia jį pasiekė Fiodoras Černychas, kapitono smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. Už galvos griebėsi tiek puolėjas, tiek strategas Edgaras Jankauskas bei Lietuvos rinktinės sirgaliai.

13 min. varžovų ataka kairiuoju kraštu baigėsi kiek netikėtu įvarčiu į lietuvių vartus: George Tucudeano perdavimo nepasiekė Ionutas Mitrita, kamuolį bandė išmušti Artūras Žulpa, tačiau šis atšoko be priežiūros likusiam Alexandru Chipciu, kuris krisdamas iš arti pelnė įvartį.

Po pelnyto įvarčio rumunai apsukų nemažino ir spaudė lietuvius prie jų vartų bei rezgė pavojingas atakas.

Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino ir vis dažniau pozicines atakas kūrė šeimininkai, tačiau rimčiau grasinti varžovų vartams nepavyko.

Prieš pat pertrauką netoli rumunų baudos aikštelės nugriautas F. Černychas, prie kamuolio stojęs Arvydas Novikovas pasirinko atlikti perdavimą, tačiau kamuolį išmušė varžovų gynėjas.

Antrame kėlinyje lietuvių atakos didelės grėsmės varžovų vartams nekėlė, įsiminė tik po keitimo aikštėje pasirodžiusio Nerijaus Valskio pavojingas smūgis.

Artėjant mačo pabaigai lietuvių reidai tik aštrėjo. Mūsiškiai tikslą pasiekė 90 minutę: kamuolio baudos aikštelėje sulaukęs Artūras Žulpa tiksliai smūgiavo į kairįjį vartų kampą.

Tai buvo pirmasis lietuvių įvartis naujajame UEFA Tautų lygos turnyre.

Visgi euforiją stadione netrukus keitė nusivylimas. Jau per teisėjo pridėtą laiką tiksliai į E. Šetkaus vartus smūgiavo Alexandru Maximas, baudos aikštelėje ir greta jos pergudravęs net kelis Edgaro Jankausko auklėtinius – 2:1.

Per likusias keliasdešimt sekundžių lietuviams nebepavyko sukurti stebuklo, šeimininkai patyrė trečią nesėkmę Tautų lygos turnyre ir po trijų pralaimėjimų lieka C diviziono 4 grupės dugne.

Rezultatas

Lietuva 1 – 2 Rumunija

13 min. [0:1] Alexandru Chipciu
89 min. [1:1] Artūras Žulpa
90+4 min. [1:2] Alexandru Maxim

Kitose grupės rungtynėse serbai išvykoje 2:0 nugalėjo Juodkalniją. Abu įvarčius pelnė Aleksandras Mitrovičius.

Lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1.Serbija32105-27
2.Rumunija31204-35
3.Juodkalnija31112-24
4.Lietuva30031-50

Lietuvos rinktinė Tautų lygos turnyrą pradėjo nesėkme namuose 0:1 prieš Serbiją ir svečiuose 0:2 turėjo pripažinti Juodkalnijos pranašumą.

Rumunai atranką pradėjo dvejomis lygiosiomis: namuose be įvarčių išsiskyrė su Juodkalnija ir svečiuose 2:2 sužaidė su Serbija.

Rungtynėmis su Rumunija lietuviai pradėjo dviejų paskutinių UEFA Tautų lygos mačų Lietuvoje ciklą. Po ketvirtadienio rungtynių su rumunais laukia sekmadienio kova su Juodkalnija. Jos taip pat LFF stadione prasidės 21:45 val.

Komandų sudėtys

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas šetkus, Linas Klimavičius, Algis Jankauskas, Artūras Žulpa, Vaidas Slavickas, Rolandas Baravykas, Arvydas Novikovas, Vykintas Slivka, Modestas Vorobjovas (63' Nerijus Valskis), Darvydas Šernas (63' Mantas Kuklys), Fedoras Černychas (87' Deimantas Petravičius).

Atsargoje: Emilijus Zubas, Džiugas Bartkus, Justinas Januševskis, Povilas Leimonas, Donatas Kazlauskas, Domantas Šimkus, Valdemar Borovskij, Vaidas Šilėnas.

Rumunijos rinktinės sudėtis: Ciprian Tatarusanu, Gabriel Tamas, Cristian Manea, Alexandru Chipciu, Nicusor Bancu, Paul Anton, Razvan Marin, George Tucudean (71' Claudiu Keseru), Ionut Mitrita (78' Alexandru Maximas), Cristian Sapunaru, Nicolae Stanciu (87' Dorinas Rotariu).

Atsargoje: Costel Pantilimon, Florin Nita, Romario Benzar, Alin Tosca, Tudor Baluta, Adrianas Stoianas, Florin Tanase, Denis Dragus.

Šiam mačui teisėjavo arbitrų brigada iš Prancūzijos: aikštės teisėjas Francois Letexier, šoniniai teisėjai Cyrilas Mugnieras ir Mehdi Rahmouni, ketvirtasis teisėjas Nicolas Danos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (361)