Jau 3 min. šeimininkus po kampinio į priekį išvedė Ezequielis Garay, o 23 min. preciziškai tikslus L. Messi smūgis išlygino rezultatą.

Kamuolio kontrolę turėję svečiai jos nepavertė įvarčiu ir Valensiją paliko su tašku.

„Barcelona“ galėjo po šio turo tapti pirmenybių lydere, tačiau po šio mačo katalonų klubas turi 15 taškų ir su Madrido „Atletico“ dalinasi 2-3 vietomis.

Pirmauja „Sevilla“ – 16 taškų. Ji sekmadienį namuose 2:1 palaužė „Celta Vigo“ ekipą.

„La Liga“ 8 turo sekmadienio rezultatai:

„Real Valladolid“ 1 – 0 „SD Huesca“

28 min. [1:0] Ruben Alcaraz

Madrido „Atletico 1 – 0 „Real Betis“

74 min. [1:0] Angel Correa

„RCD Espanyol“ 3 – 1 „Villarreal“

7 min. [1:0] Hernanas Perezas
45 min. [1:1] Karl Toko Ekambi
79 min. [2:1] Sergi Darder
90 min. [3:1] Pablo Piatti

„Sevilla“ 2 – 1 „Celta Vigo“

39 min. [1:0] Pablo Sarabia
58 min. – raudona kortelė Nestor Araujo („Celta Vigo“)
61 min. [2:0] Wissam Ben Yedder
85 min. [2:1] Sofiane Boufal

„Valencia CF“ 1 – 1 „Barcelona“

2 min. [1:0] Ezequiel Garay
23 min. [1:1] Lionelis Messi

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):