„Man United“ gelbėjo Juano Matos (70'), Anthony Martialo (76') ir Alexio Sanchezo (90') įvarčiai.

Keturiomis pergalėmis iš eilės „Premier“ lygos sezoną pradėjęs „Watford“ klubas šį šeštadienį patyrė jau trečią pralaimėjimą, net 0:4 namuose nusileido „AFC Bournemouth“ futbolininkams. „Širšės“ nelaimėjo jau ketvirto mačo iš eilės ir patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą.

„AFC Bournemouth“ jai po pirmo kėlinio triuškino 3:0 varžovus, svečiams įvarčių sąskaitą atidarė Davidas Brooksas (14 min.), dublį pelnė Joshua Kingas (33 min. ir 45 min.). Antrame kėlinyje pergalę įtvirtino Callumas Wilsonas (47 min.).

8 min. Erico Diero pelnytas įvartis buvo vienintelis "Tottenham Hotspur" įvartis prieš lygos autsaiderius "Cardiff City" futbolininkus. Pergalę pasiekęs Londono klubas šoktelėjo į trečią vietą.

„Manchester United“ 3 – 2 „Newcastle United“

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):