Rusija švenčia istorines rungtynes – Lužnikų stadione antradienį antrose G grupės rungtynėse CSKA jau pačioje rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį.

Nuo teisėjo švilpuko praėjusi 65 sekundėms po Tony Krooso klaidos Nikola Vlasičius pelnė pirmą ir vienintelį įvartį šioje dvikovoje.

Visi svečių bandymai kažką pakeisti Maskvoje nuėjo perniek. Rusijos čempionai gynėsi patikimai, vartininkas Igoris Akinfejevas didelių klaidų nedarė, o prie CSKA pergalės prisidėjo ir sėkmė – aikštės šeimininkų vartų konstrukciją galingais smūgiais triskart drebino Casemiro, Karimas Benzema ir Mariano Diazas.

Dvikovos pabaigoje, jau per teisėjo pridėtą laiką už kalbas vieną po kitos dvi geltonąsias korteles gavo CSKA vartų sargas I. Akinfejevas, tačiau laiko „Real“ komandai jau buvo beveik nelikę.

Julianas Lopetegui Madride paliko komandos kapitoną Sergio Ramosą, aikštėje tik po keitimo pasirodė geriausias metų futbolininkas Luka Modričius, o traumuotas Garethas Bale'as apskritai nežaidė.

Po šio pralaimėjimo titulą ginantis „Real“ (3 taškai) nukrito į trečią G grupės vietą, o lyderiu su 4 taškais tapo Maskvos CSKA. Į antrą poziciją pakilo „Roma“, antradienį net 5:0 sutriuškinusi Pilzeno „Viktoria“ ekipą. Pastarojoje dvikovoje triskart pasižymėjo Edinas Džeko.

Antradienio UEFA Čempionų lygos rezultatai:

E grupė

Atėnų AEK 2 – 3 „Benfica“

6' [0 – 1] Haris Seferovičius
15' [0 – 2] Alexas Grimaldo
45' [antra geltona kortelė] Rubenas Diasas
53' [1 – 2] Viktoras Klonaridis
64' [2 – 2] Viktoras Klonaridis
80' [2 – 3] Alfa Semedo

Miuncheno „Bayern“ 1 – 1 Amsterdamo „Ajax“

4' [1 – 0] Matsas Hummelsas
22' [1 – 1] Noussairas Mazraoui

E grupės lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1.„Ajax“21104-14
2.„Bayern“21103-14
3.„Benfica“21013-43
4.AEK20022-60

F grupė

„Hoffenheim“ 1 – 2 „Manchester City“

1' [1 – 0] Ishakas Belfodilas
8' [1 – 1] Sergio Aguero
87' [1 – 2] Davidas Silva

„Olympique“ 2 – 2 Donecko „Šachtar“

45' [0 – 1] Junioras Moraesas
55' [0 – 2] Junioras Moraesas
71' [1 – 2] Moussa Dembele
72' [2 – 2] Leo Dubois

Maskvos CSKA 1 – 0 Madrido „Real“

2' [1 – 0] Nikola Vlasičius
90+6' [antra geltona kortelė] Igoris Akinfejevas (CSKA)

„Roma“ 5 – 0 Pilzeno Viktoria

3' [1 – 0] Edinas Džeko
40' [2 – 0] Edinas Džeko
64' [3 – 0] Cengizas Underas
73' [4 – 0] Justinas Kluivertas
90' [5 – 0] Edinas Džeko

Turino „Juventus“ 3 – 0 „Young Boys“

5' [1 – 0] Paulo Dybala
33' [2 – 0] Paulo Dybala
69' [3 – 0] Paulo Dybala
77' [antra geltona kortelė] Mohamedas Aly Camara („Young Boys“)

„Manchester United“ 0 – 0 „Valencia“