Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai trečio kėlinio viduryje buvo priekyje net 23 taškų skirtumu (55:32), bet atsipalaidavo, o tritaškiais prapliupę uteniškiai vos nesukūrė sensacijos: paskutinę ketvirto kėlinio minutę „Juventus“ teatsiliko 80:84. Kauniečius nuo didesnių nemalonumų išgelbėjo Nate'o Wolterso tritaškis.

Šeimininkai šiame mače iš viso pataikė 11 tritaškių šūvių iš 21-o (51 proc.).

Abi komandos atkovojo po 30 kamuolių, bet žaliai-balti gerokai rečiau klydo (9 prieš 17) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 25 prieš 17.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 20 (6/7 tritaškiai), Vaidas Čepukaitis 19 (7/8 dvitaškiai, 5/6 baudos), Marius Runkauskas 14 (3/5 tritaškiai), Martinas Gebenas 9 (8 atk. kam.), Karolis Guščikas 8, Dovis Bičkauskis (12 rez. perd.) ir Tomas Dimša po 5 taškus.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17, Nate'as Woltersas 14, Artūras Milaknis 13, Aaronas White'as 11, Edgaras Ulanovas ir Leo Westermannas po 8 taškus.

Lietuvos čempionai pirmuose dviejuose turuose neturėjo didelio vargo, įtikinamai nugalėdami Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir Prienų „Skycop“.

Šią savaitę Tomu Dimša pasistiprinęs „Juventus“ sezono starte nepasipriešino Vilniaus „Rytui“, bet reabilitavosi pergale prieš „Šiaulius“.

Kartu su T. Dimša uteniškių gretose sekmadienį debiutavo kiek anksčiau komandą papildęs Marius Runkauskas, bet dėl traumų nebuvo visų legionierių: Alexo Hamiltono, Aleksandro Zacharovo ir Kenny Gaineso.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)