Penktąją pergalę iš penkių galimų pasiekę „Chelsea“ futbolininkai namie 4-1 nugalėjo „Cardiff City“ vienuolikę, kuri šiame susitikime buvo pirmoji.

Svečiai pirmavo nuo 16-osios iki 37-osios minutės, kol E. Hazardas įmušė savo pirmąjį iš trijų įvarčių. Po jų vieną tikslų smūgį 83-ąją minutę pridėjo ir Willianas.

Užtikrintai triumfavo ir dabartiniai čempionai „Manchester City“, kurie namie 3-0 pervažiavo Londono „Fulham“. Po įvartį pelnė Leroy'us Sane, Davidas Silva ir Raheemas Sterlingas.

Tuo metu įsibėgėjanti Londono „Arsenal“ ekipa svečiuose 2-1 palaužė „Newcastle“. Unai Emery auklėtiniams laimėti leido Mesuto Ozilo ir Granito Xhaka įvarčiai.

Šeimininkai atsilikimą sušvelnino tik 90-ąją minutę, kai pasižymėjo gynėjas Ciaranas Clarkas.

Minimalią pergalę šventė ir „Manchester United“ ekipa, kuri svečiuose 2-1 pranoko iki šiol neklupusią „Watford“ komandą. Jose Mourinho auklėtinių pergalę lėmė Romelu Lukaku ir Chriso Smallingo įvarčiai.