Italijoje pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrė „Napoli“. Šalies vicečempionai svečiuose net 0-3 nusileido Genujos „Sampdoria“ futbolininkams.

Carlo Ancelotti auklėtinius pirmajame kėlinyje skandinti pradėjo Gregoire'as Defrelis, įmušęs du įvarčius 11-ąją ir 32-ąją minutėmis.

Po pertraukos „Napoli“ aktyviai mėgino gelbėtis, tačiau tai nedavė jokių vaisių. Negana to, svečių viltis galiausiai sudaužė veteranas Fabio Quagliarella, 75-ąją minutę kulnu pelnęs trečiąjį mačo įvartį.

„Sassuolo“ 5 – 3 „Genoa“

Tuo metu Prancūzijoje dramatišką pergalę iškovojo „Marseille“ futbolininkai, kurie paskutinėmis minutėmis svečiuose 3-2 palaužė „Monaco“.

Svečiai išsiveržė į priekį po Konstantino Mitroglou įvarčio 45-ąją minutę, tačiau šalies vicečempionai ir patys buvo persvėrę rezultatą, kai antrojo kėlinio pradžioje po kartą pasižymėjo Youri Tielemansas ir Radamelis Falcao.

Vis dėlto rungtynių baigtį nulėmė Florianas Thauvinas. Prancūzas 74-ąją minutę išlygino rezultatą, o 89-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pergalingą įvartį įmušė Valerie Germainas.