„Arsenal“ išvykoje po permainingos ir atkaklios kovos 3-2 nugalėjo du kartus rezultatą lyginusią „Cardiff City“ komandą.

„Kanonieriai“ pirmavo po Shkodrano Mustafi ir Pierre'o-Emericko Aubameyango įvarčių, tačiau du kartus persvaros išsaugoti nesugebėjo ir leido varžovams kabintis į taškus.

Galiausiai Alexandre'as Lacazette sudavė Velso komandai paskutinį smūgį pelnydamas pergalingą įvartį 81-ąją minutę.

Pirmajame kėlinyje dublį pelniusio Romelu Lukaku dėka „Manchester United“ svečiuose 2-0 pranoko „Burnley“ komandą.

Jose Mourinho auklėtinių pergalę kiek apkartino nemaloni mačo pabaiga. 69-ąją minutę Paulis Pogba nerealizavo 11 metrų baudinio.

Negana to, po dviejų minučių galva varžovui smūgiavusiam Marcusui Rashfordui buvo parodyta raudona kortelė.

Iš favoritų laimėti nesugebėjo tik „Tottenham“ futbolininkai, kurie neišsaugojo turėtos persvaros ir išvykoje 1-2 neatsilaikė prieš „Watford“.

53-ąją minutę svečiai pirmavo po Abdoulaye Doucoure įvarčio į savus vartus, bet 69-ąją ir 76-ąją minutėmis po įvartį mušė Troy Deeney ir Craigas Cathcartas.

Per likusį laiką Mauricio Pochettino auklėtiniai nebeatsitiesė. Po Jose Holebo perdavimų kritę įvarčiai nukalė „Watford“ ekipai ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Watford“ prieš rinktinių pertrauką lieka viena iš trijų vis dar taškų šį sezoną nepraradusių ekipų kartu su „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“.