„Barcelona“ futbolininkai išvykoje 1-0 palaužė „Valladolid“ vienuolikę. Vienintelį įvartį po Sergi Roberto perdavimo 57-ąją minutę įmušė Ousmane'as Dembele.

„Valladolid“ buvo labai arti to, kad išplėštų tašką, kai sugebėjo pelnyti įvartį pridėto laiko metu. Vis dėlto vaizdo peržiūros galimybe pasinaudojęs teisėjas Keko įvarčio neįskaitė.

Lygos lydere tapusi „Barcelona“ po šių rungtynių ruošiasi pateikti skundą dėl „Valladolid“ namų stadiono, kurio vejos kokybė nebuvo tinkama rungtyniauti.

Čempionato naujokų aikštė buvo padengta veja vos prieš kelias dienas, o per rungtynes ji buvo stipriai sugadinta, todėl buvo galima pastebėti ant jos nedidelius kalnelius.

Kitose šeštadienio rungtynėse minimalią pergalę iškovojo ir Madrido „Atletico“ futbolininkai, kurie namie 1-0 nugalėjo „Rayo Vallecano“. Vienintelį įvartį 63-ąją minutę pelnė Antoine'as Griezmannas.

Pergalingo įvarčio autorius kartu su kitais „Atletico“ klube žaidžiančiais Prancūzijos rinktinės nariais Thomu Lemaru ir Luku Hernandezu prieš rungtynes parodė Madridui šią vasarą iškovotą pasaulio čempionų taurę.

Kitose rungtynėse „Alaves“ ir Sevilijos „Betis“ sužaidė be įvarčių 0-0.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)