Antrąją pergalę „Serie A“ pirmenybėse iškovoję „Juventus“ futbolininkai namuose 2-0 nugalėjo antrąjį pralaimėjimą patyrusią Romos „Lazio“ vienuolikę.

Pirmasis įspūdingu smūgiu iš toli 30-ąją minutę pasižymėjo saugas Miralemas Pjaničius, o po įvarčio žaidimą toliau kontroliavusiems šeimininkams beliko savo persvarą užtvirtinti antrajame kėlinyje.

75-ąją minutę tai padarė Mario Mandžukičius, pasinaudojęs tuo, jog tinkamai į situaciją sureaguoti nespėjo C. Ronaldo.

„Lazio“ vartininkas nesėkmingai pamušė kamuolį tiesiai po C. Ronaldo kojomis, tačiau portugalas nespėjo jų sudėlioti taip, kad nukreiptų kamuolį į vartus.

Nuo C. Ronaldo atsimušęs kamuolys atsidūrė prie M. Mandžukičiaus, o šia kuriozine situacija pasinaudojęs kroatas neklydo ir užtikrino Turino ekipai pergalę.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)