Tai buvo ir pirmoji pergalė naujajam „Real“ strategui Julenui Lopetegui. Trečiadienį pastarajam debiutas apkarto – UEFA Supertaurės finale Zinedine'o Zidane'o įpėdinis su savo auklėtiniais 2:4 turėjo pripažinti Madrido „Atletico“ pranašumą.

Vėlyvą sekmadienio vakarą „Santiago Bernabeu“ stadione įvarčius Madrido ekipai pelnė Dani Carvajalis (20 min.) ir Garethas Bale'as (51 min.).

G. Bale'as galva galėjo pasižymėti dar pirmajame kėlinyje, tačiau kamuolys tik sudrebino vartų skersinį.

Išvykus C. Ronaldo, jį pakeisti mėgina G. Bale'as. 29 metų valas sėkmingai draskė varžovų gynybą, o po įvarčio antrajame kėlinyje pratęsė savo seriją – ketvirtą kartą iš eilės taikliu smūgiu pasižymi „La Liga“ pirmose rungtynėse.

Antrajame kėlinyje Casemiro ir Luka Modričius buvo pasodinti ant atsarginių suolo, o „Real“ vartus saugojo Keyloras Navas.

Už 40 mln. eurų iš „Chelsea“ nupirktas vartininkas Thibaut Cortois sėdėjo ant atsarginių suolo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)