Moterų 100 metrų finale triumfavo britė Dina Asher-Smith, kuri finišavo per 10,85 sek. Sprinterė ne tik dar kartą pagerino jai pačiai priklausantį Didžiosios Britanijos rekordą, bet ir pakartojo geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

Dideliu netikėtumu tapo vokietės Ginos Luckenkemper iškovotas sidabras. 21-erių sprinterė pakartojo Europos U23 rekordą – 10,98 sek.

Vyrų 100 metrų finale startavo ne aštuoni, o septyni atletai: prieš pat startą buvo pranešta, kad finale nebus atranką laimėjusio prancūzo Jimmy Vicaut.

Prancūzas pusfinalyje buvo pagerinęs Europos čempionatų rekordą – 9,97 sek.

Tad kova dėl Europos čempiono titulo užsimezgė tarp Didžiosios Britanijos sprinterių.

Auksą iškovojo Zharnelis Hughesas, kuris pagerino Europos čempionatų rekordą – 9,95 sek. Akimirką už jo finišavo kitas britas Reece'as Prescodas – 9,96 sek. Bronzą iškovojo Turkijai atstovaujantis jamaikietis Jakas Ali Harvey (10,1 sek.).