Septintame takelyje plaukęs mūsiškis distanciją įveikė per 59,52 sek. ir finišavo šeštas.

A. Šidlauskas tapo naujojo pasaulio rekordo gimimo liudininku: britas Adamas Peaty 100 m nuplaukė per 57,00 sek.!

Antrą vietą užėmė daugiau nei pusantros sekundės nuo nugalėtojo atsilikęs kitas britas Jamesas Wilby (58,54 sek.), trečią – rusas Antonas Čupkovas (58,96 sek.).

Pusfinalyje A. Šidlauskas (59,76 sek.) buvo šeštas, o kitas lietuvis Giedrius Titenis (1:00,27 min.) – 11-tas.

A. Šidlauskas ir G. Titenis dar varžysis 50 m krūtine rungtyje.

S. Bilis užėmė 12-tą vietą

Vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi pusfinalyje šeštadienį lietuvis Simonas Bilis užėmė 12-ąją vietą ir nepateko į finalą.

24-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 48,98 sek.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė italas Alessandro Miressi (48,11 sek.).

Pusfinalyje varžėsi 16 plaukikų, o į sekmadienį vyksiantį finalą pateko aštuoni sportininkai.

Atrankos varžybose (83 dalyviai) S. Bilis (49,00 sek.) buvo 11-tas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)