Atsakomojoje kovoje ispanų klubui teliks išsaugoti solidų namuose pasiektą pranašumą.

Sevilijoje jau 7 min. Jesusas Navasas išvedė šeimininkus į priekį, o nuo 31 min. svečiai žaidė mažumoje – raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą užsidirbo Branko Pauljevič.

32 min. 11 m baudinį realizavo Wissam Ben Yedderis, o 43 min. Pablo Sarabia tiksliu smūgiu iš arti trečiąkart varžovų vartininką privertė kamuolį traukti iš vartų tinklo.

Svečių iš Vengrijos triuškinimą antrame kėlinyje pratęsė Franco Vazquezas (90').

Būtent šios „Sevilla“ ir „Ujpest“ komandų poros nugalėtojas Europos lygos trečiame atrankos etape susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ ir „Vaduz“ poros laimėtoju.

Primename, kad pirmose rungtynėse Lietuvos vicečempionai 1:0 palaužė „Vaduz“ ekipą.

Ketvirtadienį Sofijos CSKA (Bulgarija) komanda, kuriai atstovauja vartininkas Vytautas Černiauskas, savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (3:0) pranoko Mėdlingo „Admira Wacker“ (Austrija) ekipą.

V. Černiauskas žaidė visas rungtynes.

Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) komanda, kurioje žaidžia Arvydas Novikovas, namuose 1:0 (1:0) įveikė Vila do Kondės „Rio Ave“ (Portugalija) futbolininkus.

A. Novikovas žaidė iki 83-iosios min.

„Hibernian“ (Škotija) komanda su Vykintu Slivka namuose 3:2 (0:2) privertė pasiduoti Tripolės „Asteras“ (Graikija) klubą. Svečiai mačą baigė be vieno žaidėjo.

V. Slivka žaidė visą susitikimą.

Haifos „Hapoel“ (Izraelis) klubas, kurio vartus gina Ernestas Šetkus, savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Hafnarfjordur“ (Islandija) futbolininkais.

Lietuvis aikštėje praleido visą susitikimą.

„Dundalk“ (Airija) komanda, kuriai atstovauja Karolis Chvedukas, namuose sužaidė be įvarčių 0:0 su Larnakos AEK (Kipras) ekipa.

K. Chvedukas liko tarp atsarginių.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 2 dieną.

Kostanajaus „Tobol“ (Kazachstanas) komanda, kuriai atstovauja Artūras Žulpa, namuose 2:1 (0:0) įveikė Jerevano „Pjunik“ (Armėnija) ekipą.