Bavarai sužaidus trečdalį rungtynių atsilikinėjo 0:1, tačiau atsitiesė ir nuskambėjus finaliniam švilpukui šventė pergalę 3:1.

Prancūzijos ekipai vienintelį įvartį 31-ąją minutę pelnė Timothy Weah, kuriam tai buvo pirmasis karjeros įvartis žaidžiant pagrindinėje PSG sudėtyje.

18-metis JAV rinktinės žaidėjas yra buvusio geriausio pasaulio futbolininko ir dabartinio Liberijos prezidento George'o Weah sūnus.

Sužaidus valandą rezultatą po kampinio lygino Javi Martinezas, o Renato Sanchesas netrukus tiksliai realizavo baudos smūgį.

Galiausiai, vokiečių pergalę 78-ąją minutę įtvirtino septyniolikmetis Joshua Zirkzee.

Šiame mače PSG garbę pirmą kartą gynė Gianluigi Buffonas. Ilgametis Turino „Juventus“ vartų sargas žaidė iki 66-osios minutės, o tuomet jį pakeitė Remy Descampsas.

Priminsime, jog Tarptautinės Čempionų taurės turnyre dalyvauja 18 elitinių Europos klubų, kurie skirtingose šalyse bei žemynuose sužais po tris draugiškus susitikimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)