Šeimininkai į priekį išsiveržė jau ketvirtą minutę, kuomet įvartį iš 20-ies metrų įmušė saugas Mikelis Aranburu. Turkijos rinktinės puolėjas Nihatas vėliau smūgiu iš arti padvigubino rezultatą, o pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą Xabi Prieto sėkmingai realizavo serbo Darko Kovačevičiaus uždirbtą 11 metrų baudinį.

2004 metų čempionė "Valencia" namuose nesugebėjo išnaudoti dominavimo ir nusileido "Sevilla" 0:2.

"Valencia" nepavyko įmušti į buvusio klubo vartininko Andreso Palopo ginamus vartus ir teko pripažinti "Sevilla" pergalę. Brazilas Luisas Fabiano kulnu įmušė įvartį į Santiago Canizareso ginamus vartus, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatas padvigubėjo, kuomet Argentinos rinktinės gynėjas Roberto Ayala į savus vartus įsimušė Danielio Alveso skersuotą kamuolį.

Po šio turo turnyrinėje lentelėje netikėtai pirmauja Pamplonos "Osasuna", trečiadienį dramatiškose rungtynėse 3:2 palaužusi "Athletic Bilbao" vienuolikę.

Ketvirtadienio rezultatai:

"Atletico" 3 - 0 "Cadiz"

23` [1 - 0] Maxi Rodriguez

64` [2 - 0] Pablo Ibanez

87` [3 - 0] Luciano Galletti

"Alaves" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"

13` [1 - 0] Josu Sarriegi

15` [1 - 1] Luis Garcia

63` iš aikštės pašalintas Josu Sarriegi ("Alaves")

San Sebastiano "Real Sociedad" 3 - 0 Madrido "Getafe"

4` [1 - 0] Mikel Aranburu

17` [2 - 0] Nihat Kahveci

41` [3 - 0] Xavier Prieto (11 m.)

"Zaragoza" 1 - 1 "Racing Santander"

37` [1 - 0] Diego Milito

70` [1 - 1] David Aganzo

"Valencia" 0 - 2 "Sevilla"

19` [0 - 1] Luis Fabiano

48` [0 - 2] Roberto Ayala (į savus vartus)

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įv.santykis, taškai)