Po Gary Cahillo ankstyvo įvarčio anglai išsiveržė į priekį 1:0, gynėjas po kampinio tiksliai galva kamuolį nukreipė į vartų kampą.

Kėlinio pabaigoje Harry Kane'as sulaukė tikslaus perdavimo netoli baudos aikštelės ir tiksliu smūgiu padvigubino rezultatą.

Antrame kėlinyje iškart po pertraukos Nigerijos futbolininkams pavyko sumažinti skirtumą: 47 min. pasižymėjo Alexas Iwobi.

Pasaulio čempionate Nigerija kovos D grupėje kartu su Argentina, Kroatija ir Islandija. Nigerijos rinktinė dar turės vieną kontrolinį mačą: birželio 6 d. susikaus su Čekijos rinktine.

Anglai varžysis G grupėje su Belgija, Panama ir Tunisu. Anglija prieš planetos pirmenybes birželio 7 d. sužais dar su Kosta Rikos futbolininkais.

Kitose draugiškose rungtynėse susitiko dvi kaimynės – Austrija ir Vokietija.

Austrijoje, Klagenfurto mieste vykusio mačo pradžia vokiečiams nieko blogo nežadėjo – 11 min. juos į priekį išvedė Mesutas Ozilas.

Antrame kėlinyje austrai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį. Antroje mačo pusėje varžovų gynybos neįveikę vokiečiai buvo priversti pripažinti austrų pranašumą 2:1.

Austrams įvarčius pelnė Martinas Hintereggeris (53 min.) ir Alessandro Schoepfas (69 min.).

Vokiečiai austrams nebuvo pralaimėję jau 32 metus. Apskritai Vokietija pergalės nepasiekė penktose rungtynėse iš eilės. Kovo mėnesį 1:1 sužaidė su ispanais, vėliau 0:1 pralaimėjo brazilams. Praėjusių metų lapkritį 2:2 išsiskyrė su prancūzais ir be įvarčių sužaidė su anglais.

Vokietija pasaulio čempionate varžysis su Meksika, Pietų Korėja ir Švedija.

Danijos ir Švedijos bei Belgijos ir Portugalijos mačuose įvarčių nepasiekta, abejos rungtynės baigėsi 0:0.

Europos čempionai portugalai vis dar vertėsi be Cristiano Ronaldo.

Rezultatai

Anglija 2 – 1 Nigerija

7 min. [1:0] Gary Cahillas
39 min. [2:0] Harry Kane
47 min. [2:1] Alexas Iwobi

Austrija 2 – 1 Vokietija

11 min. [0:1] Mesutas Oezilas
53 min. [1:1] Martinas Hintereggeris
69 min. [2:1] Alessandro Schoepfas

Švedija 0 – 0 Danija

Juodkalnija 0 – 2 Slovėnija

39 min. [0:1] Romanas Bezjakas
79 min. [0:2] Miha Zajcas

Belgija 0 – 0 Portugalija

Airija 2 – 1 JAV

45 min. [0:1] Bobby Shou Wood
57 min. [1:1] Grahamas Burke
90 min. [2:1] Alanas Judge

Islandija 2 – 3 Norvegija

15 min. [0:1] Bjoern Maars Johnsen
30 min. [1:1] Alfred Finnbogason
70 min. [2:1] Gylfi Sigurdsson
80 min. [2:2] Joshua King
85 min. [2:3] Alexander Soerloth

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)