Rusams įvarčius pelnė Kirilas Kaprizvas (23 min.), Jevgenijus Dadonovas (28), Nikita Nesterovas (40) ir Michailas Grigorenka (57).

Šveicarijos komandoje pasižymėjo Ramonas Untersanderis (27), Svenas Andrighetto (52) ir Gaetanas Haasas (59).

13 taškų po penkerių rungtynių turintys rusai B grupėje užima antrąją vietą, o šveicarai su 9 taškais yra ketvirti.

Rusams dar viena pergalė per pagrindinį laiką garantuotų vietą atkrintamosiose.

A grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

8.Baltarusija600064:290

B grupėje Suomijos rinktinė 5:1 (3:1, 0:0, 2:0) nugalėjo pasaulio vicečempionus Kanados atstovus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Mikko Rantanenas.

Suomija (12 tšk.) B grupėje užima antrąją vietą, o Kanada (10 tšk.) – ketvirtąją.

B grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):