Praėjusiais metais šios dvi Vilniaus komandos susitiko lygos ketvirtfinalyje ir tuomet kiek netikėtai nugalėjo „Alandeko–Vichy“ merginos.

Savų sąskaitų tarpusavyje turinčių Vilniaus komandų dvikova dėl bronzos prasidėjo lygia ir atkaklia kova. Nors „Eglė–Šviesa–SM Tauras“ buvo atitolę net iki 5 įvarčių (13:8), tačiau kėlinį sėkmingiau užaigė „Alandeko–Vichy“ merginos ir po pirmojo kėlinio ekipas skyrė vos vienas įvartis (13:12).

Antrajame kėlinyje vis tik išryškėjo „Eglės–Šviesos–SM Tauro“ pranašumas. Drausmingai žaidę vilnietės atitolo ir vietos intrigai rungtynių pabaigoje nepaliko. „Eglė–Šviesa–SM Tauras“ iškovojo pergalę 31:21 ir atsidūrė per žingsnį nuo moterų čempionato bronzos.

Antrosios šių komandų rungtynės gegužės 12 dieną 19:00 jau „Alandeko–Vichy“ namuose.

Trečiadienį Kauno sporto halėje startuoja Lietuvos moterų rankinio lygos finalai. 17:30 val. seriją iki trijų pergalių pradės pastaruoju metu Lietuvoje dominuojančios ekipos – Kauno „ACME–Žalgiris“ ir Kauno raj. HC „Garliava–Cascada“.

„Alandeko–Vichy“: Ieva Balčiūtė ir Eglė Burakauskaitė po 4, Ana Dovidienė 3, Greta Noreikaitė, Aistė Malinauskaitė, Laura Lapinskaitė po 2.

„Eglė–Šviesa–SM Tauras“: Aušra Šponė, Auksė Sviderskienė, Rasa Mikalonytė po 6, Rita Repečkaitė 4, Inga Sadauskaitė ir Deimantė Pupšytė po 3.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)