Nugalėtojams du įvarčius pelnė Roberts Bukarts, po vieną – Gints Meija, Ronalds Keninš ir Rūdolfs Balcers.

5 taškus turintys latviai B grupėje užima ketvirtąją vietą, o Pietų Korėjos atstovai pralaimėjo visus tris susitikimus.

A grupėje Slovakijos rinktinė 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) įveikė Austrijos ledo ritulininkus.

Slovakija (4 tšk.) A grupėje užima ketvirtąją vietą, o Austrija (1 tšk.) – septintąją.

Čempionate dalyvauja 16 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas. Dvi prasčiausiai pasirodysiančios komandos iškris į I diviziono A grupę.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)