Solidžiausiai prie čempioniškos pergalės prisidėjo Lionelis Messi, kurio trys įvarčiai leido svečiuose pasiekti lemtingą pergalę.

Katalonijos klubas i6kovojo 25-ąjį Ispanijos čempionų titulą. Už „Barceloną“ daugiau kartų čempionais tapo tik Madrido „Real“ klubas (33).

Kitą savaitgalį, gegužės 6-ąją futbolo gerbėjų laukia tikras desertas – „El Classico“ mūšis Barselonoje.

La Korunjos stadione dalis žiūrovų braukė ašaras ir jos tikrai nebuvo „Barcelonos“ sirgalių akyse.

Vietos žiūrovai neslėpė apmaudo: jų palaikoma ir nesėkmę patyrusi „Deportivo“ prarado viltis išlikti aukščiausiame „La Liga“ čempionate.

La Korunjos klubas kartu su „Las Palmas“ ir „Malaga“ kitą sezoną varžysis antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Rezultatai

La Korunjos „Deportivo“ 2 – 4 „Barcelona“

7 min. [0:1] Philippe Coutinho
38 min. [0:2] Lionelis Messi
40 min. [1:2] Lucasas Perezas
64 min. [2:2] Emre Colakas
82 min. [2:3] Lionelis Messi
85 min. [2:4] Lionelis Messi

„Getafe“ 1 – 1 „Girona“

18 min. [1:0] Amath
45 min. [1:1] Cristhianas Stuani

„Alaves“ 0 – 1 Madrido „Atletico“

71 min. – 11 m baudinio nerealizavo Fernando Torresas
78 min. [0:1] Kevinas Gameiro
90 min. – Angelas Correa, raudona kortelė (antra geltona, „Atletico“)

„Valencia“ 0 – 0 „Eibar“

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):