"Chelsea" treneris Jose Mourinho prieš dvikovą su absoliučiu lygos autsaideriu Liverpulio „Everton“ būkštavo, jog auklėtiniai gali neįvertinti priešininko. Atrodo, taip ir atsitiko. Iš „Goodison Park“ stadiono parsivežtas vos vienas taškas – 1:1.

Šeimininkai netikėtai išsiveržė į priekį 37-ąją minutę, kai už Shawno Wrighto-Philipso pražangą prieš Timą Cahillą buvo skirtas 11m baudinys. Jamesas Beattie smūgiavo labai tiksliai ir rezultatas tapo 1:0. Tai buvo vos antras Mersisaido komandos pelnytas įvartis šį sezoną. Iki pertraukos svečiai taip ir nesugebėjo sukurti nei vieno pavojingesnio epizodo.

Visgi po pertraukos išklausę J.Mourinho pastabas čempionai rungtyniavo žymiai aktyviau. Tačiau tik iki įvarčio. 50-ąją minutę tolimu tiksliu smūgiu Frankas Lampardas nuginklavo N.Martiną ir rezultatas tapo 1:1. Nors per likusį laiką „Chelsea“ ir turėjo persvarą, išsivežti eilinių trijų taškų iš Liverpulio nesugebėjo.

Kitose rungtynėse „Newcastle United“ tik po labai sunkios ir permainingos kovos 3:2 savo arenoje palaužė priešpaskutinėje vietoje esantį „Sunderland“.

„Bolton“ H.Nakatos ir K.Nolano įvarčių dėka 2:0 nugalėjo „WBA“ vienuolikę ir pakilo į 7-ąją poziciją, o dviem pozicijomis žemiau esantis „West Ham United“ klubas 2:1 nugalėjo ir toliau savojo žaidimo nerandančius „Middlesbrough“.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

Newcastle United [3 - 2] Sunderland

33` [1 - 0] S. Ameobi

35` [1 - 1] L. Lawrence

37` [2 - 1] S. Ameobi

41` [2 - 2] S. Elliott

63` [3 - 2] Emre

Bolton Wanderers [2 - 0] West Bromwich Albion

81` [1 - 0] H. Nakata

90` [2 - 0] K. Nolan

West Ham United [2 - 1] Middlesbrough

66` [1 - 0] T. Sheringham

74` [2 - 0] C. Riggott (į savus vartus)

87` [2 - 1] F. Queudrue

Everton [1 - 1] Chelsea

37` [1 - 0] J. Beattie (11m)

50` [1 - 1] F. Lampard

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušta-praleista įvarčių, taškai)